AndroidDarmoweGry na Androida

Infinite Monsters – podrobiony Duke Nukem uwielbia niszczyć zombie!

Jakiś czas temu natrafiliśmy w Google Play na grę Infinite Monsters. Początkowo wydawało nam się, że po jej po pobraniu będziemy mieli do czynienia z jakąś nową produkcją z panem Duke Nukem na czele. Tymczasem wspomniana gra okazała się podróbką produkcji studia  3D Realms. O dziwo, podróbką stojącą na całkiem przyzwoitym poziomie.

W grze Infinite Monsters wcielamy się w postać sobowtóra Duke Nukema, którego zadanie polega na rozprawieniu się z wszystkimi zombiakami, potworami i demonami chodzącymi po powierzchni naszej planety. Fabuła sama w sobie nic nowego nie wnosi, podobnie zresztą jak rozgrywka. Nie zmienia to jednak faktu, że z Infinite Monsters można spędzić całkiem fajnie wolny czas, przesadnie się przy tym nie nudząc.

Wspomniana wcześniej rozgrywka polega na chodzeniu po planszy głównym bohaterem gry i niszczeniu wrogów, którzy stają nam na drodze. Do naszej dyspozycji oddano, standardowo, kilka rodzajów broni oraz całkiem ciekawe bonusy, na przykład, specjalną ściankę blokującą potwory.

Zabijanie stworków w produkcji mobilnej od Italy Games pozwala zdobywać graczom wirtualną walutę. Dzięki niej możemy wyposażyć kierowanego przez nas bohatera w nowe bronie, dodatkowe życia czy ulepszania ułatwiające grę.

Autorzy opisywanej aplikacji oddali do naszej dyspozycji także kilkadziesiąt osiągnięć. Wykonanie każdego z nich daje nam dodatkowy, całkiem spory zastrzyk gotówki. Zrealizowanie celu nie zawsze jest jednak tak proste, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.

Oprawa graficzna zastosowana w Infinite Monsters robi całkiem przyjemne wrażenie. Dwuwymiarowa grafika jest miła dla oka i widać wyraźnie, że ktoś robił wszystko, by została wykonana niezwykle starannie. Nieco gorzej jest z efektami dźwiękowymi. Te są bowiem monotonne i nudzą się bardzo, bardzo szybko.

Grę z tego wpisu pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli lubicie wszelkiej maści strzelanki, które nie wymagają wydajnego urządzenia, to zdecydowanie tak!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close