Cool Alarm Clock & Day Reminder – „wypasiony” budzik na iOS-a

Standardowy budzik oferowany w smartfonie jest dla Ciebie niewystarczający? Spokojnie, Twój problem można dość łatwo rozwiązać. Wystarczy, że pobierzesz z AppStore Cool Alarm Clock & Day Reminder, a z całą pewnością już nigdy więcej nie sięgniesz po zwykły alarm dźwiękowy.

Cool Alarm Clock & Day Reminder przedstawiany jest w AppStore jako połączenie budzika, stacji pogodowej i organizera. Początkowo sceptycznie podchodziliśmy do samego opisu, o aplikacji już nie wspominając. Dość szybko jednak zmieniliśmy swoje nastawienie, bo pomysł na opisywaną aplikację okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jedna z funkcji programu stworzonego przez Studeo410 pozwala nam na aktywowanie standardowych alarmów. Stąd też i tytuł „Cool Alarm Clock”. Wśród funkcji dotyczących budzenia możemy znaleźć w opisywanym programie, między innymi, opcję umożliwiającą nam ustawienie czasu drzemki czy wybranie dni, w których alarm ma być aktywny.

W aplikacji wbudowanych jest 11 dzwonków służących do budzenia. Rewelacji w tym przypadku nie ma, lecz – na szczęście – ustawić można jako dźwięk budzika wybrany przez nas utwór muzyczny, który znajduje się w pamięci naszego mobilnego urządzenia.

Program z tego wpisu to jednak nie tylko budzik, lecz także Day Reminder, czyli narzędzie służące do przypominania nam o pewnych rzeczach. Funkcja ta pozwala nam ustawić na konkretną godzinę przypomnienie o wybranym przez nas wydarzeniu. Wpisać możemy dowolną rzecz – nie tylko więc spotkanie biznesowe wchodzi tutaj w grę, lecz także imieniny cioci Frani bądź wujka Staszka.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, Cool Alarm Clock & Day Reminder może być też swego rodzaju stacją meteo. Wprawdzie nie wyświetla ona szczegółowych danych o pogodzie, ale pozwala nam sprawdzić, jaka temperatura oraz warunki atmosferyczne panują obecnie za oknem. Jest to, według nas, całkiem ciekawy dodatek.

Opisywaną tutaj aplikację znajdzie w AppStore. Kosztuje ona niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button