Imgur – uploader zdjęć

Na pewno niejednokrotnie robiąc zdjęcia chcieliście szybko podzielić się z nimi ze znajomymi. Większość na pewno skorzysta z Internetu i Facebooka. Ten sposób umożliwia nam na wrzucenie zdjęć czy też obrazków, które widzą od razu wszyscy znajomi, którymi chcemy to wysłać. Niestety to ma pewną wadę. Trzeba posiadać konto na Facebooku. Co z osobami, które nie posiadają takowego? Im pozostaje Imgur.

Imgur to jeden z najpopularniejszych, a właściwie najpopularniejszy serwis hostujący obrazki. Do tego robią to za darmo, bez najmniejszych nawet opłat. To niesamowite wręcz, bo nigdy nie ma żadnych problemów z uploadem i wszystkie usługi działają idealnie. Czy równie dobrze jest z mobilną aplikacją na Androida?

Na samym początku uruchamiana jest przeglądarka naszych plików zdjęć, które wysłaliśmy. Z poziomu samej aplikacji również możemy zrobić zdjęcie. Po zrobieniu zdjęcia to zostaje od razu wysłane na serwer. Zależnie od prędkości naszego łącza zmieni się czas wysyłania. Po kliknięciu uploadu jesteśmy przenoszeni do galerii i tam klikamy co chcemy wrzucić.
Po tym w powiadomieniach pojawia się komunikat, że zdjęcie wylądowało na serwerze, dostajemy jego ID i dostajemy opcje podzielenia się linkiem, skopiowania go, obejrzenia w przeglądarce, wyświetlenie kodów BBCode oraz usunięcie z serwera.

Jeśli dodamy swoje konto na im gurze, to będziemy mogli nim zarządzać bez najmniejszych kłopotów. A więc usuwać oraz dodawać zawsze. Tworzyć albumy i parę innych rzeczy.

Nie wiadomo czemu aplikacja nie jest zbyt popularna. Możliwe, że mobilnie ludzie nie korzystają z tego typu rzeczy. Według Google Play liczba pobrań to DO 500 000. Jak na rozmiary sklepu oraz popularność serwisu, to niedużo.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button