Senti Wayk – ciekawy budzik na Androida

Z funkcji budzika w telefonie korzysta z pewnością wielu naszych Czytelników. Dla tych, co pomału znudzili się już standardowym, zamieszczonym w Androdzie programem do budzenia, przygotowaliśmy dzisiaj wpis o ciekawej aplikacji Senti Wayk, która jest – według nas – bardzo ciekawą propozycją dla osób, które od budzika wymagają czegoś więcej, niż tylko dzwonienia o odpowiedniej godzinie.

Na samym początku wpisu warto kilka słów poświęcić interfejsowi opisywanej aplikacji. Senti Wayk na pewno wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Jej oprawa graficzna wygląda nowocześnie, a zarazem jest bardzo przejrzysta. Ciężko jest więc pewnie spotkać osobę, która na sam wygląd budzika z tego wpisu powiedziałaby jakieś złe słowo.

Jak wiadomo, programu nie powinno oceniać się tylko pod względem jego wizualnych elementów. Dlatego właśnie przejdziemy teraz do omówienia tego, co tak naprawdę Senti Wayk potrafi swojemu użytkownikowi zaoferować.

Z pewnością do najciekawszych funkcji opisywanej tutaj aplikacji należy sterowanie budzikiem za pomocą dźwięku. Opcja ta pozwala na włączenie drzemki, a także całkowite wyłączenie budzika, bez potrzeby sięgania po telefon. Ciekawe, prawda? Oczywiście, program rozumie jedynie komendy wydawane po angielsku, co dla niektórych może być pewną przeszkodą (którą, mimo wszystko, można dość szybko wyeliminować).

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Senti Wayk jest także funkcja dezaktywowania budzika poprzez zakrycie dłonią telefonu. Nie polecamy jednak stosowania tej opcji osobom, które zazwyczaj z łóżka wyciąga dopiero dźwięk trzeciej bądź czwartej drzemki.

Autorzy programu z tego wpisu pomyśleli też o tych, co lubią po przebudzeniu poczytać sobie trochę wiadomości. Właśnie dlatego w Senti Wayk zamontowany został czytnik RSS, pozwalający na śledzenie newsów z naszych ulubionych stron internetowych.

Ogólnie rzecz biorąc, wyżej wymieniany budzik na pewno można zaliczyć do ciekawych programów. Nie do końca jednak jesteśmy przekonani, czy wart jest on wydania w Google Play aż 7 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button