Weather Tripper – pogoda dla kierowców

Jadąc na wakacje czy w daleką podróż samochodem, zazwyczaj patrzymy jedynie na prognozę pogody dla naszego miejsca docelowego, zapominając zupełnie o tym, że przecież w trakcie długiej drogi pomiędzy dwoma słonecznymi miejscami i tak spotkać nas może, na przykład, gwałtowna burza. Na szczęście w Google Play dostępna jest już aplikacja Weather Tripper, która umożliwia nam uzyskanie informacji na temat tego, jakie warunki atmosferyczne będą towarzyszyć nam w trakcie naszej podróży.

Po uruchomieniu Weather Tripper nawet najmniej doświadczony użytkownik smartfonów będzie wiedział, co robić. Wszystko w tym programie sprowadza się bowiem jedynie do wybrania miejsca, z którego wyjeżdżamy, a także punktu docelowego. Następnie pozostaje nam już tylko przyglądać się prognozie pogody wyświetlonej na ekranie naszego urządzenia.

Aplikacja z tego wpisu działa we współpracy z Google Maps, dlatego właśnie możecie być pewni, że mapa w programie będzie w stanie odszukać nawet najbardziej wymyślne miejscowości, a nie tylko największe miasta w naszym kraju czy też na całym świecie.

Niestety, nie mieliśmy póki co okazji, by przekonać się, ile, mniej więcej, wynosi sprawdzalność prognoz zamieszczonych w Weather Tripper. Z tego co jednak zauważyliśmy, aplikacja dość rzadko aktualizuje dane o pogodzie (to, co pojawiało się o 8:00 wyświetlane było także i o 13:00), a to, według nas, dość spora wada.

Dobrze, że chociaż program wyświetla prognozy nie na jeden, lecz aż na trzy dni, co powinno przypaść do gustu kierowcom, którzy, na przykład, wybierają się na wakacje zagraniczne własnym samochodem.

Aplikacja pogodowa z tego wpisu jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo. Jest to jedno z pierwszych narzędzi tego typu, dlatego uważamy, że, mimo wszelkich wad, warto się nim zainteresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button