Gra „Dexter 2” oficjalnie zapowiedziana

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy w wolnych chwilach lubią pooglądać amerykański serial „Dexter”.  Studio EckoCode wspólnie z Showtime Networks poinformowały właśnie, że wraz z premierą 7 sezonu popularnego w Stanach filmu w Google Play i AppStore pojawi się druga część aplikacji „Dexter The Game”.

Dokładna data pojawienia się w sieci „Dexter The Game 2” nie została podana. Showtime Networks wspomniało o tym, że w grę na podstawie jego serialu będzie można pograć począwszy od dnia, w którym pojawi się siódmy sezon Dextera w telewizji, czyli 30 września. Póki co jednak należy podchodzić do tej daty nieco sceptycznie i doliczyć do niej kilka dni poślizgu.

Odchodząc od tematu premiery gry, warto wspomnieć, co takiego będzie oferował nowy twór studia EckoCode. A może czego oferował nie będzie. Tutaj przede wszystkim należałoby wspomnieć o oprawie graficznej. Wprawdzie w „Dexter The Game 2” zastosowana będzie grafika trójwymiarowa (w tym przypadku chyba nie mogło być inaczej), ale patrząc na jej jakość, zadowoleni powinni być chyba jedynie posiadacze słabszych urządzeń, na których nie działają najnowsze gry takich deweloperów jak, na przykład, Gameloft.

Poza samą grafiką ciężko jest – co jest dość oczywiste – znaleźć w tym momencie inne wady nowej gry o Dexterze, nie będziemy więc już Was nimi zadręczać i przejdziemy do omówienia zalet. Jedną z nich z pewnością będzie możliwość chodzenia po wirtualnym Miami bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek zadań najbardziej znanym seryjnym mordercą świata.

Warto również nadmienić, że głosów bohaterom gry z tego wpisu użyczyć mają aktorzy serialu Dexter, co zapewne spodoba się fanom telewizyjnej produkcji z Michaelem C. Hallem w roli głównej.

Na koniec jeszcze jedna ciekawa informacja o „Dexter The Game 2” – produkcja ta  – według informacji EckoCode – nigdy nie będzie się kończyła. Szczerze powiedziawszy, jesteśmy bardzo ciekawi, jak to będzie wyglądało. Mamy tylko nadzieję, że po raz kolejny twórcom wirtualnych przygód Dextera Morgana nie przyjdzie do głowy, by sprzedawać kopie swoich gier za kwotę nieadekwatną do jakości.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button