Blind Ninja – niewidomy ninja to niebezpieczny ninja

Wojownicy ninja przygotowani są na każdą ewentualność. Jeżeli więc nawet któryś z nich straci wzrok, jest tak samo dobry, jak przedtem. Skąd to wiemy? Ze zręcznościówki „Blind Ninja”, o której postaramy się w tym wpisie napisać coś więcej.

Głównym bohaterem gry „Blind Ninja” jest niewidomy wojownik imieniem Sing. Graczom nie jest dokładnie przedstawiona historia wspomnianej postaci. Wiemy tak naprawdę jedynie tyle, że ma ona na pieńku (jak to ninja) z wieloma niebezpiecznymi ludźmi, którzy chcą za wszelką cenę pozbawić jej życia.

Produkcja od EggBones jest typowym runnerem. Nie przechodzimy więc w niej z jednej planszy na drugą, a jedynie staramy się pobijać kolejne rekordy punktowe. Nasz dorobek powiększa się za każdym razem, gdy zniszczymy biegnącego w naszą stronę przeciwnika. Oczywiście, przygotowano w grze najróżniejsze combosy, dzięki którym szybciej można znaleźć na swoim koncie zadowalającą ilość punktów.

Wracając do rekordów, warto wspomnieć, że w Blind Ninja istnieje możliwość rywalizowania z innymi graczami. Dzięki rankingowi globalnemu każdy może sprawdzić się na tle innych i starać się pobijać zdobyte przez nich rezultaty. Bardzo dobrze, że autorzy produkcji zdecydowali się na taki ruch – dzięki temu sama gra nie nudzi się po kilkudziesięciu minutach spędzonych w wirtualnym świecie wojowników ninja.

Największe wrażenie zrobiła na nas w aplikacji studia EggBones oprawa graficzna. Może i do najładniejszych na świecie nie należy, lecz jak na grę, w której tylko i wyłącznie biega się przed siebie, jest naprawdę świetna. W samych superlatywach możemy też wypowiadać się o  nadającej klimatu muzyczce w Blind Ninja, której możliwości możecie posłuchać dzięki filmikowi zamieszczonemu na końcu tego wpisu.

Sterowanie w grze jest nieskomplikowane. Wszystko sprowadza się w niej do naciskania jednie dwóch przycisków, tak więc każdy śmiało może zacząć przygodę z Blind Ninja, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tego typu produkcjami.

Jeżeli macie ochotę poznać historię niewidomego wojownika rodem z Japonii, odwiedźcie Google Play i za mniej niż 3 złote pobierzcie opisywaną w tym wpisie grę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button