Notification History – historia powiadomień

Na pewno niejednokrotnie zdarzyło wam się zgubić jakieś powiadomienie w gąszczu innych. Na pewno zdarzyło się też jakimś cudem wyrzucenie powiadomienia poza ekran i niestety nie było możliwości ponownego odczytu tego co usunęliśmy. Mamy tutaj doskonałą aplikację dla pechowców. To Notification History.

Jak sama nazwa wskazuje program służy do kolekcjonowania powiadomień, które się pojawiły nawet jeśli je usuniemy. Do czego może to zostać wykorzystane? Na przykład właśnie do przeglądania tego, co niechcący usunęliśmy. Kolejnym zastosowaniem może być wyśledzenie aplikacji, która wyświetla najwięcej reklam i po prostu usunięcie jej. Możliwe też, że ktoś lubi powspominać i dlatego magazynuje historię swoich powiadomień– smsy i tego typu rzeczy.

Aplikacja Notification History kolekcjonuje wszystkie powiadomienia jakie kiedykolwiek się pojawiły i grupuje je po aplikacji. Wszystkie z nich są dokładnie katalogowane wraz z godziną i datą, o której zostały po raz pierwszy wyświetlone. Teraz już z łatwością na pewno przejrzycie wszystkie nieodebrane SMSy oraz połączenia. Zdecydowanie wygodniejsze niż systemowy rejestr połączeń.

Wszystkie powiadomienia możemy sobie zapisać albo po prostu wyczyścić. Możemy także z samej aplikacji usuwać inne, gdy na przykład denerwują nas ich powiadomienia – często reklamowe. Jeśli jednak z aplikacją nie chcemy się rozstawać, to możemy zdecydować się na anulowanie wyświetlania danych powiadomień i tyle. Nie będą one dłużej wyświetlane.

W każdej chwili możemy wstrzymać kolekcjonowanie naszych notyfikacji. Bardzo proste i przyjemne rozwiązanie. Polecamy w 100%! Dla osób, które nie lubią reklam polecamy wersję PRO. Niestety trzeba za nią zapłacić 3,41zł. Dlatego większość zdecyduje się na darmowe rozwiązanie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button