The Human Body – nowoczesny atlas anatomiczny

Zbliża się klasówka z biologii, a może chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym, co w Was siedzi? Nieważne, nowoczesny atlas anatomiczny o nazwie The Human Body powinien przydać się w obu tych przypadkach.

Opisywana aplikacja to nic innego, jak świetne przygotowane narzędzie do oglądania tego, co siedzi w człowieku, czyli najprościej rzecz ujmując, co mamy pod skórą i jak to wszystko funkcjonuje. Mimo że aplikacja nie należy do najtańszych, uważam, że powinna znaleźć się na urządzeniu nie tylko osób, które interesują się medycyną, lecz także dla tych, których dzieci zaczynają przygodę z edukacją i zadają coraz więcej trudnych pytań.

The Human Body pozwala nam zajrzeć do każdej części naszego ciała. Wirtualną podróż po organizmie człowieka możemy rozpocząć od dowolnego miejsca. Nie musimy zatem rozpoczynać od samej „góry”, by przyjść do końca. Jest to spory plus, gdyż dzięki temu możemy zająć się tylko tym, co w danym momencie faktycznie nas interesuje.

Aplikacja od samego początku sprawia wrażenie solidnie przygotowanej. Animacje w niej oraz wszelkiego rodzaju ilustracje wyglądają bardzo dobrze i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Podoba mi się również opcja, dzięki której rodzic może sprawdzać postępy dziecka w nauce anatomii człowieka.

The Human Body w AppStore kosztuje prawie €3. Czy warto tyle wydać? Zdecydowanie tak!

The Human Body by Tinybop za €2,69 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button