Simple Weight Loss Resolution – zrzucanie zbędnych kilogramów dla Androidowców

Kiedy za oknem robi się coraz chłodniej, większość z nas zapomina o odchudzaniu i tego typu zabiegach. To błąd, ponieważ to właśnie w dwóch najzimniejszych porach roku powinno się budować sylwetkę, którą będziemy bez wstydu pokazywać w okresie wakacji. Jeżeli macie w planach w najbliższym czasie zrzucić kilka kilo, z pomocą powinna Wam przyjść prosta apka o nazwie Simple Weight Loss Resolution.

eigh1

Simple Weight Loss Resolution to nic innego, jak prosty widżet, który ma nas cały czas mobilizować do pracy nad swoim ciałem. Nie, nie spodziewajcie się tutaj niczego, czego do tej pory nie wymyślono. Opisywany program to po prostu licznik, pokazujący nam, ile kilogramów pozostało nam do osiągnięcia wymarzonej przez nas wagi. Tyle i aż tyle. Tego typu „bzdet” potrafi być bowiem naprawdę niezłym mobilizującym kopem.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji podajemy swoją aktualną wagę oraz wartość w kilogramach, jaka jest – według nas – idealna i możliwa do osiągnięcia. Następnie pozostaje nam już tylko codziennie się ważyć i efekty zapisywać w aplikacji. Reszta w rękach widżetu.

weigh2

Niestety, dodatek do pulpitu z tego wpisu nie wygląda najładniej. Tragedii wprawdzie nie ma, ale mogłoby być dużo lepiej. Cóż, nie chodzi tutaj jednak przede wszystkim o wygląd, a skuteczność działania. A ta jest i to jest najważniejsze!

Simple Weight Loss Resolution do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button