Sheep Happens – czas dosiąść owce!

Czas na igrzyska! Jeżeli macie ochotę cofnąć się o tysiące lat wstecz, by wziął udział w starożytnej rywalizacji sportowców, a przy tym znakomicie się bawić, nie męcząc się zbyt wiele – Sheep Happens to gra, która powinna przypaść Wam do gustu i znaleźć się na wish liście w Google Play.

W opisywanej produkcji wcielamy się w postać Perseusa, który na „bieżni” olimpijskiej stara się dogonić boga Hermesa. Ot kolejny runner, w którym naszym głównym zadaniem nie jest przechodzenie z jednej planszy na drugą, lecz staranie się o jak najdłuższy dystans przebiegnięty wirtualną postacią.

W trakcie naszego biegu w Sheep Happens natrafiamy na wszelkiego rodzaju przeszkody oraz tytułowe owce. Te jednak nie są naszą zmorą, a pomocą. Możemy bowiem je dosiąść i tym samym jeszcze szybciej dotrzeć do celu. Tak, dobrze przeczytaliście – do celu. Autorzy produkcji wspominają, że można dobiec do Hermesa, po czym rozgrywka w grze całkowicie się zmienia. Nie chce mi się w to wierzyć, ale cóż – nie przekonałem się o tym na własnej skórze, więc zaprzeczać nie będę.

Z racji tego, że Sheep Happens można pobrać za darmo, w grze dostępna jest cała masa przeróżnych mikrotransakcji. Nie lubię, kiedy studia produkujące aplikacje chcą na swoim aplikacjach zarabiać w podstępny sposób. Na szczęście w tym przypadku tak nie jest. Wszystko jest uczciwie napisane. I oto chodzi!

Sheep Happens do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button