AndroidAplikacje na AndroidaAplikacje na iOSDarmoweiOS

Aplikacja dla młodych rodziców

HiBaby to mobilna aplikacja, która stanie się ulubionym miejscem wirtualnych odwiedzin rodziców z dziećmi. Jeżeli masz pod opieką niemowlę, bądź już wkrótce będziesz mamą/tatą, zapoznaj się z tym, co oferuje HiBaby.

HiBaby oferuje wszystko to, czego zazwyczaj brakuje aplikacjom dla młodych rodziców. Jedną z najważniejszych zalet programu jest codzienne udostępnianie nowych ciekawostek z danego etapu rozwoju dziecka. Ta funkcja jest o tyle intrygująca, że nie ma możliwości podejrzenia tego, co będzie się działo w przyszłości. W konsekwencji – każdego dnia o wybranej porze, otrzymamy specjalnie wygenerowanego newsa, stanowiącego skondensowaną, profesjonalną informację.

Wśród generowanych powiadomień, znajdują się takie zagadnienia, jak: charakterystyczne zachowania dla danego wieku, czego możemy się spodziewać w konkretnych dniach życia dziecka, na co powinniśmy zwrócić uwagę, co jest normalne, a co musi nas zaniepokoić, ciekawostki i wiele więcej.

Poza zakładką zawierającą codzienne powiadomienia, HiBaby składa się z jeszcze jednej opcji, stanowiącej centrum zarządzania gabarytami dziecka 🙂 ,,Rozwój dziecka” to miejsce, w którym rodzic może w każdej chwili dodawać informacje dotyczące wagi, wzrostu, czy obwodu główki.

Pod względem wizualnym, apka prezentuje się naprawdę dobrze. Jest ładna, kolorowa i po prostu dziecięca. To kolejny program z serii doskonałych narzędzi pomocnych przyszłym i obecnym rodzicom 🙂 Wersja na Androida kosztuje prawie 9 złotych, podczas gdy HiBaby dla posiadaczy iPhone’ów, jest całkowicie darmowe.

Podsumowanie

Pomysł - 99%
Wykonanie - 95%
Możliwości - 98%

97%

Dla rodziców

Doskonała aplikacja dla świeżo upieczonych rodziców, który każdego dnia chłoną wiedzę o swoim maluchu.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close