Road Racing: Extreme Traffic Driving – ekstremalna jazda w centrum miasta

Polskie studio T-Bull wydało genialną wyścigówkę na miarę obecnych czasów. Road Racing: Extreme Traffic Driving to nie tylko świetna rozrywka, to przede wszystkim kawał dobrze wykonanej roboty. Dacie zaprosić się do garażu i na trasę? :)

Po pierwsze primo – gra jest darmowa, a w swojej ofercie ma w zasadzie nieskończoną ilość godzin do przejechania. Oferuje dwa sposoby sterowania – klasycznie, przy pomocy przycisków na ekranie, oraz unowocześnione o możliwości naszego smartfona – machanie urządzeniem w celu zmiany kierunku + ikonki. Jestem fanką opcji numer dwa.

Po drugie primo – gra posiada bardzo rozbudowane opcje rozwoju. Mamy okazję na kupowanie autek, ulepszanie już posiadanych, zdobywanie achievementsów, jazdę różnymi trasami na maksymalnie 3 gwiazdki (zależne od wykonanych, bądź nie, misji), poziomy zaawansowania, czy tym posobne.

Po trzecie primo – produkcja posiada przyjemny dla gracza system mikropłatności. Co prawda możemy zapłacić za dodatkowe wirtualne pieniążki, ale równie dobrze możemy zbierać je w mniejszych ilościach za wykonywanie zadań, oglądanie sponsorowanych reklam, czy tym podobne. Oczywiście połączenie z przyjaciółmi przy pomocy ,,fejsa” również przynosi nam korzyści.

Na początku wybieramy swojego kierowcę. To nic nie kosztuje – kierujemy się typowo babskimi kryteriami, czyli wyglądem ;) Później, by móc przejść do dalszych tras, musimy podjąć walkę z wirtualnymi rywalami. Czasem nasze bryki są za słabe i musimy trochę dorobić, by móc kupić sobie nową furę, lecz czego się nie robi dla takiej przyjemności!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button