Hero Academy – turowa strategia w baśniowej krainie

Chcecie sprawdzić się w roli dowódcy wojsk walczących w baśniowej, kolorowej krainie pełnej wszelkiego rodzaju magów i wojowników? Pobierzcie na swoje mobilne urządzenie strategię o nazwie Hero Academy, która będzie bohaterką tego wpisu.

Tak jak wspomniałem na samym początku, w Hero Academy stajemy przed szansą dowodzenia żołnierzy, walczących w naszym imieniu. Do pokonania mamy całą masę przeciwników – a wszystko dlatego, że rywalizacja odbywa się między prawdziwymi ludźmi, na przykład, nami i naszymi znajomymi z Facebooka czy Twittera.

Zasady gry są proste jak drut. Tak naprawdę wystarczy chwila, by się z nimi zapoznać i je zrozumieć. Niestety, aby stać się mistrzem potrzeba dużo więcej czasu. To, że wybrani przez nasz żołnierze idą do miejsca, które dotkniemy palcem jest jasne. Niejasne jest natomiast to, co zrobić, by każdą bitwę wygrywać.

Autorzy Hero Academy przygotowali dla nas osiągnięcia do zdobycia, a także tryb treningu, w którym bez żadnych konsekwencji możemy sprawdzać swoje strategie. Bardzo dobrze, iż jest taka możliwość. Zawsze denerwowało mnie to, że początkującym ciężko było wygrywać i od samego początku skazywani byli na pożarcie.

Jeśli chodzi o wygląd opisywanej gry, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Strategia wygląda bardzo dobrze – jest kolorowa, ale nie na tyle wymagająca, by działała jedynie na wysokobudżetowych urządzeniach.

Hero Academy do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button