Bitter Sam – wymagająca gra, w której dużo machamy telefonem

Jeżeli lubicie dość wymagające produkcje, w których sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, gra z tego wpisu powinna przypaść Wam do gustu. W Bitter Sam przyjdzie Wam pomóc osobnikowi o imieniu Sam, który chce pomóc światu, pracując w laboratorium pełnym czyhających na każdym kroku niebezpieczeństw. Gotowi na przygodę?

Sam to nieudacznik rodzinny. Znacie takie osoby. Wszyscy członkowie rodu osiągnęli sukces, są piękni i bogaci – nie udało się to tylko jemu. Wspomniany gość postanawia więc poświęcić się nauce, by w jakiś sposób przyczynić się światu. Praca naukowa nie należy jednak do najłatwiejszych, szczególnie jeśli prowadzi się niebezpieczne eksperymenty. To właśnie w nich przyjdzie nam pomagać głównemu bohaterowi.

Tak jak wspomniałem we wstępie, sterowanie w Bitter Sam odbywa się za pomocą akcelerometru. Kręcimy telefonem w prawo i w lewo, by kierowana przez nas postać unikała wszelakich przeszkód. Tych autorzy opisywanej produkcji przygotowali całe mnóstwo – jedne są nieruchome, inne – ciągle w ruchu, co wyjątkowo utrudnia osiągnięcie celu.

Do przejścia mamy w Bitter Sam 100 poziomów, które usytuowane są w pięciu odmiennych światach. Poza tym przygotowano dla nas globalny ranking wyników, w których możemy porównać swoje sukcesy z sukcesami ludzi z całego świata.

Oprawa graficzna gry z tego wpisu przypadła mi do gustu. Apka wygląda na profesjonalną robotę, co na pewno zauważy każdy, kto pobierze Bitter Sam.

Bitter Sam do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close