Halloween Live Wallpaper – straaaaaszna tapeta!

Wprawdzie do Halloween pozostał jeszcze niespełna miesiąc, ale niektórzy z Was myślę, że już teraz kombinują ze strojami, dekoracjami w domu i…na telefonie. Właśnie dlatego postanowiłam sprawdzić dla Was możliwości apki o nazwie Halloween Live Wallpaper, która zamienia ekran główny telefonu w strasznie fajną animację halloweenową.

Opisywana apka, to jak wspomniałam, żywa tapeta, pozwalająca nam poczuć klimat Halloween za każdym razem, gdy korzystamy ze swojego urządzenia mobilnego. Mimo że Halloween Live Wallpaper nie posiada zbyt wielu opcji personalizacji, przypadła mi do gustu. Dlaczego? O tym za chwilę.

Opisywany ekran składa się ze strasznie wyglądającego zamczyska, kilku dyń, nietoperzy i tym podobnych, stałych elementów Halloween. Początkowo myślałam, że poza kilkoma animacjami, nic we wspomnianej tapecie mnie nie zaskoczy. A jednak. Przypadkowo dowiedziałam się, że naciskając na, na przykład, dynię sprawiamy, że wydaje ona przerażające dźwięki. Jak dla mnie, to naprawdę dobry pomysł.

Halloween Live Wallpaper z pewnością nie jest w stanie przestraszyć tak, jak japoński horror. Pod względem graficznym prezentuje się jednak bardzo przyzwoicie. Kreskówkowe postaci to dużo lepsze rozwiązanie niż krwawe obrazki. Jeżeli się ze mną zgadzacie pod tym względem, na pewno żywa tapeta z tego wpisu znajdzie się w Waszym smartfonie i będzie w nim zainstalowana do początku listopada.

W najbliższych dniach będę kontynuowała poszukiwanie halloweenowych apek. Jeżeli chcielibyście się podzielić ze mną jakimś fajnym mobilnym produktem, piszcie w komentarzach ;)

Halloween Live Wallpaper do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button