Keystone Kapers – dorwij więźnia w retro stylu!

Pamiętacie grę o nazwie Keystone Kapers, w którą grało się na pierwszych konsolach? Jeżeli tak, na pewno ucieszy Was wiadomość, że możecie w tę retro produkcję pograć na swoim smartfonie. Co najlepsze, gra dostępna jest zupełnie za darmo i nie dodano do niej wielu „nowoczesnych ulepszeń”, które jedynie popsułyby zabawę.

keystone

W Keystone Kapers wcielamy się w postać policjanta, który musi dorwać uciekającego złodzieja. Akcja gry toczy się w czteropiętrowym budynku. Z piętra na piętro dostajemy się przy pomocy ruchomych schodów działających w jednym kierunku. Do dyspozycji mamy również windę, która potrafi niekiedy ułatwić wykonanie zadania.

Na złapanie zbiega mamy tylko określoną ilość czasu. Aby było jeszcze trudniej, nie możemy w grze skorzystać z żadnej broni czy power-upów. Możemy jedynie biegać głównym bohaterem i unikać przeszkód. Tych jest całe mnóstwo – mamy radio magnetofonowe, a także, na przykład, rozpędzoną piłkę futbolową.

keystone1

Keystone Kapers przede wszystkim o bicie własnych rekordów. Śrubujemy wyniki po to, by za jakiś czas osiągnąć jeszcze lepszy rezultat bądź też po prostu pochwalić się znajomym swoimi umiejętnościami.

Plusem mobilnej wersji Keystone Kapers jest fakt, iż oferuje ona oryginalną oprawę audiowizualną. Jeżeli więc lubicie produkcje w stylu retro z 8-bitową muzyczką, na pewno gra z tego wpisu przypadnie Wam do gustu.

Keystone Kapers do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button