Hard Time – odnajdziesz się w więzieniu?

Wyobraź sobie, że zostajesz skazany na karę pozbawienia wolności w najgorszym pod względem rygoru więzieniu świata. Za co siedzisz? Za kanibalizm. Wydaje Ci się że życie więźnia toczy się jedynie w celi? Sprawdź swoje siły w Hard Time, grze, która uświadamia co może stać się w więzieniu. Bijatyki, rozróby i machlojki. A wszystko dla pieniędzy.

 

W Hard Time wcielamy się w postać więźnia – możemy w opcjach wybrać profil osadzonego, zmienić poszczególne dane i wybrać rodzaj ośrodka, w jakim będziesz sprawdzać swoje umiejętności. Proponuję zacząć od najprostszego. Zadanie gracza tak na prawdę polega na rozwalaniu wszystkiego, co napotka na swojej drodze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobić współwięźniów, bądź ochroniarzy. Za każde dobrze wypełnione zadanie, gracz otrzymuje premię pieniężną.

 

Sterowanie w Hard Time jest proste. Wręcz zbyt proste – na ekranie widzimy przyciski z literkami, które oznaczają określone czynności wykonywane przez głównego bohatera. Jednym możemy wykonać zamach, drugim na przykład podnieść i roztrzaskać krzesło o głowę ,,klawisza”. Grafika w grze jest marna – kanciaste postaci, brzydkie efekty. Podsumowując: aplikację pobrałam, przetestowałam i usunęłam. Nie spodobała mi się na tyle, by mogła istnieć obok innych gier z mojej kolekcji. Być może to, że jestem na ,,nie” wynika z faktu, że urodziłam się kobietą. Warto więc wypróbować Hard Time na własnej skórze.

Pobierz Hard Time za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button