Bottle Cap Blitz – kapsle atakują… kostki lodu

Szukacie prostej gry, która nie będzie wymagała od Was skupienia, a jednocześnie będzie nadawała się na imprezy ze znajomymi? Myślę, że wiem, co mogę Wam polecić – mobilną strzelankę kapslami o nazwie Bottle Cap Blitz, którą miałem okazję ostatnio przetestować.

W grze Bottle Cap Blitz nie znajdziecie wielu trybów gry, zaawansowanej oprawy graficznej  czy wyszukanego soundtracka. Uważam jednak, że dzięki niej będziecie w stanie zabić nieco czasu, gdy dopadnie Was niemiłosierna nuda.

Zadaniem gracza w produkcji opisywanej w tym wpisie jest niszczenie kostek lodu za pomocą… kapsli od butelek. Tak, dobrze przeczytaliście – kapsli od butelek. Zadanie wykonujemy poprzez dotknięcie ekranu w odpowiednim momencie i miejscu. Jeżeli wydaje Wam się, że sprawa jest prosta, grubo się mylicie. Poza celem mamy także przeszkadzajki. Bicie rekordów jest więc nie lada sztuką.

Na początku mamy tylko kilka rodzajów kapsli. Z biegiem czasu można odblokować ich sporo więcej. Jak dla mnie to świetny pomysł. Dzięki temu gra nie robi się monotonna. Cały czas ma się wrażenie, że nie jest ukończona w stu procentach. Do tego dochodzi jeszcze tygodniowy ranking wyników, w którym rywalizuje się z osobami z całego świata.

Bottle Cap Blitz można pobrać z AppStore za darmo. Jeżeli nie macie typowego zabijacza czasu na swoim iPhonie, powinniście zainteresować się tą apką.

Bottle Cap Blitz do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button