AppSale – promocje w AppStore #28

W dzisiejszym odcinku AppSale będziecie mieli szansę na pobranie na swoje jabłuszkowe urządzenia najlepszych przecenionych aplikacji z AppStore. Co ciekawego przygotowaliśmy dla Was w tym wpisie? Przede wszystkim gry – tym razem przeważają sporty rowerowe. Swoje miejsce znajdzie tu również program do ustawiania alarmu, łamigłówka, oraz ciekawa gra w łącznie klocków w tym samym kolorze. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Przypominamy, że osoby posiadające smartfony z Androidem, mogą zaglądać do cyklu Androidowe Okazje, który raz w tygodniu prezentujemy na łamach appsblog.pl.

 Cubis®

Aplikacja, która zagościła na pierwszym miejscu w dzisiejszym wpisie to ciekawa, klockowa układanka. Wyróżnia ją przede wszystkim sposób zbijania klocków, oraz ciekawa grafika. Nie jest to kolejna apka podobna do Pet Rescue. Cubis® daje szansę na trójwymiarowe układanie klocków, oraz nietuzinkowe myślenie przestrzenne.

Zadaniem gracza w Cubis® jest dopasowywanie minimum trzech bloczków w tym samym kolorze. Dodatkowym utrudnieniem w dalszych etapach jest to, że klocki układają się jeden na drugim, przez co gracz może mieć mały mętlik w głowie i długo zastanawiać się na ruchem.

W gierce warto zbijać przede wszystkim klocki, które opatrzona są gwiazdką – mamy wtedy gwarancję, że uzyskamy dodatkową premię punktową. Po przejściu etapu otrzymujmy gwiazdki (od 1 do 3), które informują nas o jakości naszego awansu. Gra idealna do autobusu, lub kibelka :) Przecena z $0,99. Pobierz Cubis® za darmo w AppStore.

 Sidekick Cycle

Jesień jak jesień – raz bywa słonecznie i ciepło, raz pochmurno i wręcz lodowato. Jeżeli nie macie okazji wybrać się na rower do parku, zawsze możecie uruchomić grę o nazwie Sidekick Cycle i bawić się do woli w tej ciekawej produkcji. Zadaniem gracza jest przejechanie określonego w etapie dystansu z jak najlepszym wynikiem punktowym.

Punkty zbieramy dzięki monetom ,,łapanym” po drodze, oraz za pomocą tricków, jakie wykonujemy na naszym rowerze. Sprzęt jest typowo górski, więc nie straszne nam są trasy prowadzące przez pagórki. Należy zwracać uwagę na to, aby nasz rowerzysta zawsze lądował na dwa koła, w przeciwnym razie możemy ponieść klęskę, a nasz bohater śmierć.

Każdy etap w Sidekick Cycle jest opatrzony dodatkowymi trudnościami. Jadąc możemy natknąć się na fanty, które spowodują przyspieszenie naszego pojazdu, bądź zniszczenie go. Polecamy wszystkim grupom wiekowym. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz Sidekick Cycle za darmo w AppStore.

 Puzzle 26

Puzzle 26 to ciekawa łamigłówka, opierająca się na symbolach. Zadaniem gracza jest wstawienie odpowiednich symboli w wybrane bloczki. Sprawa jest o tyle utrudniona, że dysponujemy sporą ilością znaczków, a program wskazuje nam określone ułożenie kolorystyczne i znaczeniowe poszczególnych przedmiotów.

Początkowo gra może wydać się prosta, jednak już po kilku etapach okazuje się, że wcale taka nie jest. Trzeba się sporo natrudzić, aby przejść poziom. Grafika w Puzzle 26 nie jest wprawdzie na bardzo wysokim poziomie, jednak w grach z kategorii łamigłówek nie na to zwraca się uwagę. Najważniejsze jest to, by dobrze się bawić, a to w opisywanej aplikacji gwarantujemy.

Nie bójcie się łamigłówek! Nie dość, że dają możliwość rozwijania logicznego myślenia, to dodatkowo zapewniają pozytywnie spędzony czas. Do tej pory za produkcję trzeba było zapłacić $0,99, obecnie możecie ją nabyć za darmo. Pobierz Puzzle 26 za free w AppStore.

 Asterix: MegaSlap

Pamiętacie znaną bajkę Asterix i Obelix? Co powiecie na grę, która umożliwi Wam wcielenie się w postać jednego z tytułowych bohaterów – Asterixa? Gracz, który podejmie się walki z Rzymianami, będzie musiał wykazać się wyjątkową sprawnością w palcach. Zadanie gracza bowiem polega na kilkunastokrotnym obrotem ręki Asterixa, aby ten mógł zadać potężny cios przeciwnikowi.

Teoretycznie wszystko jest proste. Kiedy jednak dojdą nam do wykonania misje polegające na przykład na takim uderzeniu przeciwnika, aby ten poleciał 10 metrów i przy okazji zmiażdżył dwóch ludzi i zakończył swoją nędzną podróż na murze, może okazać się trudniej.

Gra pod względem graficznym jest rewelacyjna. Wszystkie postaci, jak i ich atrybuty są odwzorowaniem bajki. Szczerze polecamy – nie tylko na kilka minut, lecz na wiele, wiele godzin świetnej zabawy. Aplikacja przeceniona z $0,99. Pobierz Asterix: MegaSlap za darmo w AppStore.

 Timegg Pro

Jeżeli brakuje w Waszym urządzeniu narzędzia do pomiaru czasu, Timegg Pro będzie zdecydowanie świetnym rozwianiem. Aplikacja posiada w sobie wiele funkcji, które przydają się każdego dnia. Przede wszystkim narzędzie to umożliwia ustawianie alarmu, który budzi nas o poranku. Podczas wykonywania wysiłku fizycznego również możemy posłużyć się Timegg Pro, gdyż wbudowany interwał rewelacyjnie daje sobie radę w połączeniu z biegiem.

Dodatkowym plusem aplikacji jest możliwość ustawienia dowolnego dźwięku alarmu, co w urządzeniach jabłuszkowym (ze względu na małą możliwość personalizacji) jest dość trudne. Co więcej – program ma w sobie wgrane kilkadziesiąt ciekawych budzików, które możemy ustawić jako domyślne. Jeżeli po pewnym czasie nam się znudzą, warto wybrać własną kombinację.

O funkcjach Timegg Pro można pisać wiele. Warto jednak wspomnieć, że produkt polecamy również ze względu na jego ciekawy i wygodny interfejs. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta, co wpływa na jakość korzystania. Przecena z $0,99. Pobierz Timegg Pro za darmo w AppStore.

Wystarczy szoku cenowego, jak na jeden dzień. Mamy nadzieję, że każdy z Was znalazł coś ciekawego dla siebie. Pamiętajcie, że pod koniec tygodnia ruszamy z kolejnym odcinkiem AppSale’a. Trzymajcie się ciepło i nie narzekajcie na pogodę – macie przecież świetne ,,czasoumilacze” w kieszeni :)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button