Hangman Free ! – popularny wisielec w wersji mobilnej (PL)

Hangman Free ! to aplikacja polskiego studia ExaMobile, w której przenosimy się do czasów dzieciństwa, gdzie najlepszą zabawą na przerwach było wieszanie patyczakowego ludzika na szubiennicy. Jeżeli przepadacie za grai słownymi (bo przecież taką jest właśnie wisielec), możecie spokojnie pobrać grę na swoje urządzenia i cieszyć się nią w każdej wolnej chwili samodzielnie, bądź w gronie znajomych.

Autorzy oferują dwa tryby rozgrywki: dla tych, którzy lubią samotność, oraz multiplayer. Ten drugi dostosowany jest do dwóch graczy (czy to przypadek, że w ławce siedzą zwykle dwie osoby? – nie sądzę :)). Jeśli jednak przepadacie za zabawą w pojedynkę, z pewnością będziecie się bawić równie dobrze.

Jak pewnie wiecie, zadaniem gracza w wisielcu jest odgadywanie haseł, przy pomocy odsłania kolejnych liter na klawiaturze. Każda błędnie wskazana literka uruchamia tworzenie szubiennicy od podstaw, Całkowite narysowanie wysięgnika ze wszystkimi ludzkimi częściami trochę zajmuje, więc mamy szanse na sporo pomyłek.

Do dyspozycji graczy oddano 6 kategorii tematycznych (geografia, muzyka, jedzenie sport, zwierzęta, oraz kino). Istnieje także kategoria ,,wszystko”, gdzie nie jesteśmy ograniczeni jakimś konkretnym tematem. Na każdej planszy możemy skorzystać z podpowiedzi. Wskazówką jest odsłonięcie jednej litery – zwykle mało nam to pomaga, bo w zasadach gry nie ma czegoś takiego, jak zadane pytanie. Większość zabawy odbywa się przy dużej pomocy szczęśliwego strzału.

Generalnie produkcja prezentuje się przyjemnie dla oka. Jest stworzona w języku polskim, więc chyba nie może być lepiej. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę wrócić do czasów dzieciństwa.

icon
Play Fun Hangman WisielecExaMobile S.A.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button