Adobe Photoshop Mix – znany edytor w kieszonkowej wesji

W sklepach z aplikacjami jest cała masa edytorów zdjęć. Firmy Adobe chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Adobe Photoshop Mix to propozycja dla osób, które doświadczyły już fantastycznych możliwości, jakie daje Photoshop na PC i mają ochotę na posiadanie kieszonkowej odsłony tego produktu.

Adobe Photoshop Mix to aplikacja, która zawiera masę przydatnych funkcji. Twórcy skupili się na tym, by użytkownicy mogli zarówno obrabiać zdjęcia w najprostszy sposób (zmieniając wielkość, przycinając, wycinając niektóre elementy, czy dodawanie różnych efektów), jak również stworzyć coś więcej. Dzięki jednej z opcji wbudowanej w aplikacje, mamy okazję na łączenie dwóch zdjęć w jedno. W efekcie dostajemy przykładowo papugę wklejoną do pięknego obrazka, bądź konia połączonego z kotem.

Bardzo przypadł mi do gustu interfejs aplikacji i sposób zarządzania funkcjami. Początkowo zostaje nam przedstawiony filmik instruktażowy, dzięki któremu z całym zapasem wiedzy rozpoczynamy własną przygodę z edycją zdjęć.

Stwierdziłam, że najlepiej będzie wypróbować narzędzie na własnych zdjęciach, by zobaczyć jak to się ma w praktyce. Wybrałam konia z galerii aplikacji i zdjęcie swojego psa. W końcu pso-koń nie jest często widywanym obrazkiem. Moim zadaniem było najpierw odpowiednie przycięcie obrazka wybranego z rolki aparatu, a następnie wycięcie (w praktyce zamalowanie palcem) kształtu który chciałam wyodrębnić. Po kilku minutach na ekranie zobaczyłam kobyłkę z głową mojego pupila – powiem szczerze, że efekty są rewelacyjne.

Sposób wycinania określonych elementów zdjęcia jest bardzo wygodny. Aplikacja świetnie wyłapuje krawędzie i kolory, dzięki czemu efekty są naprawdę dobre i nie wymagają poprawek. Fajna apka, która zdecydowanie przyda się wielu fanom fotografii.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button