Aplikacje ułatwiające rozliczanie się ze znajomymi

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika testuje programy na Androida, które ułatwią nam rozliczenie się ze znajomymi np. po wspólnym wypadzie do knajpy. Ponadto przedstawia „Red Herring” aplikację, dzięki której poprzez zabawę możemy sprawdzić znajomość języka angielskiego oraz „Hanx Writer” program, zmieniający naszego iPada w stylową maszynę do pisania.

Większość z nas lubi rozwiązywać zagadki. Aplikacja „Red Herring” nie tylko przetestuje naszą wiedzę o świecie, ale przy okazji sprawdzi jak radzimy sobie ze znajomością angielskiego słownictwa. To prosty i wciągający program, dzięki któremu poprzez zabawę możemy się czegoś nauczyć. Jest dostępny za darmo w sklepach AppStore i Google Play.

screen5

Popularny aktor Tom Hanks uwielbia maszyny do pisania. Podobno jego kolekcja obejmuje kilkaset takich urządzeń. Dlatego we współpracy ze studiem developerskim aktor z myślą o wszystkich fanach charakterystycznego odgłosu uderzanych klawiszy stworzył aplikację na iPada „Hanx Writer”. Program jest obecnie niesamowicie popularny w sklepie AppStore. Został bardzo ładnie zaprojektowany. Niestety poza atrakcyjnym designem i bardzo skąpym zestawem edytorskich funkcji nie oferuje nam niczego wyjątkowego.

W pojedynku spotkały się natomiast aplikacje, które ułatwią nam rozliczenie się ze znajomymi np. po organizowaniu wspólnej imprezy, grupowym wypadzie do knajpy, czy wyjeździe na działkę: „Settle Up” i „PartyCalc”. Dzięki nim stworzymy czytelne listy kosztów i  bez większego problemu dokładnie przeliczymy wszystkie wspólne wydatki.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button