Chalkboard Jumper – skakanie na tablicowym ekranie

Jeżeli szukacie gierki, która będzie Wam towarzyszyć podczas krótkich chwil nudy, pobierzcie na swoje urządzenia Chalkboard Jumper. Aplikacja od Odin’s Eye jest darmowa i moim skromnym zdaniem warto do niej zajrzeć.

Akcja gry toczy się na pomalowanej kredą szkolnej tablicy. Głównym bohaterem jest skromny robocik, który na swoich sprężynowych nóżkach pokonuje kolejne platformy. Z pewnością widzieliście już tego typu gierki. Nie każdy je lubi – ja na przykład nie czerpię przyjemności z czegoś takiego. Być może powodem tego jest fakt, że zazwyczaj nie dochodzę zbyt daleko.

W przypadku Chalkboard Jumper nie było inaczej – co prawda sam zamysł i oprawa bardzo mi się podoba, lecz moje oczekiwania nie zostały spełnione. W grze jest trochę za mało … wszystkiego. Zdarzają się ruchome platformy które utrudniają przedostawanie się na wyższe stopnie, są również stworki po dotknięciu których nasz bohater zostaje zabity, lecz to ciągle za mało. Niby dynamicznie, ale jakoś tak leniwie.

W produkcji znajdziemy tabelę wyników, w której możemy sprawdzać swoje postępy. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o dodatkowe możliwości. Sterowanie robotem odbywa się klasycznie – przy pomocy akcelerometru. Obsługa jest wygodna i przy odrobinie wprawy daje fajne rezultaty. Jak wspomniała na początku – apka nadaje się na krótkie chwile nudy, więc kibelkowe posiedzenia jak najbardziej się do tej kategorii kwalifikują.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button