Greedy Grub – las wraca do swojego dawnego wyglądu

Greedy Grub to gra, w której naszym zadaniem jest przywrócenia lasu do stanu sprzed straszliwej zimy. Należy zająć się solidnie drzewkami, aby te mogły znowu pięknie wyglądać. Aplikacja dedykowana jest do najmłodszych użytkowników appsblog.pl. Pomóżcie robaczkowi odbudować las!

W Greedy Grub możliwości są praktycznie nieograniczone. Do dyspozycji gracza oddano ponad 40 rodzajów drzew, które dają przeróżne pożytki, między innymi owoce. Najważniejszym zadaniem użytkownika jest odbudowa lasu. Obecnie nie wygląda on tak pięknie, jak przed przyjściem zabójczej zimy.

Podczas zabawy zbieramy wszelkiego rodzaju fanty – jest ich ponad 500, więc z pewnością gra nie znudzi się po kilku minutach. Jako sadownicy, będziemy musieli dbać nie tylko o drzewa iglaste, ale także o takie, które dają owoce. Za każde dobrze wypełnione zadanie otrzymujemy nagrody.

W trakcie gry możemy odwiedzać lasy swoich znajomych, których werbujemy za pomocą Facebooka. Oczywiście wszelkiego rodzaju gifty są mile widziane. Nie ma również przeszkód w zaprzyjaźnianiu się z leśnymi stworzonkami.

Co powiecie na małą zabawę w genetykę? Dzięki laboratorium możecie tworzyć gatunki drzew, jakich nie widział świat! Do Was należy decyzja o proporcjach, w jakich będziecie mieszać poszczególne gatunki.

Polecamy! Kolorowo, zabawnie i bajecznie.

Pobierz Greedy Grub za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button