Flick Champions Winter Sports – co tam deszcz, czas na narty!

Do zimy teoretycznie jeszcze sporo czasu, ale pogoda w ostatnich latach lubi płatać nam figle. Jeżeli tęskno Wam już za nartami, snowboardem, powinniście zainteresować się fajną gierką o nazwie Flick Champions Winter Sports, którą można pobrać z AppStore za niecałego dolara.

W opisywanej grze wcielamy się w postać kwadratowego sportowca uprawiającego sporty zimowe. Nasze zadanie, jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, jest bardzo proste – wygrać i zdobyć puchar bądź medal!

Do wyboru mamy kilka dyscyplin sportowych. Są między innymi skoki narciarskie, biathlon, slalom gigant, łyżwiarstwo, hokej, curling, a także…zawody w rzucaniu śnieżkami. Wprawdzie ta ostatnia dyscyplina nie została jeszcze sportem olimpijskim, ale nieoficjalne źródła twierdzą, że wkrótce ulegnie to zmianie. Warto się już zatem przygotowywać.

Autorzy Flick Champions Winter Sports przygotowali dla graczy trzy tryby rozgrywki. Możemy zdecydować się na szybkie zawody albo różnego rodzaju turnieje. W tych pierwszych wybieramy jedną dyscyplinę i staramy się odnieść zwycięstwo. W innych – losowo dobiera się sporty od najłatwiejszego do najtrudniejszego, a naszym celem jest zdobycie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Oprawa graficzna gry przypadła mi do gustu od samego początku, czego nie zamierzam w żaden sposób ukrywać. Dźwięki zastosowane w grze również są niezwykle miłe dla ucha. Fajnym dodatkiem są także codzienne wyzwania.

Flick Champions Winter Sports do pobrania za €0,89 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button