Phone Fight – wybierz twarz dla swojego Smartfona

Co powiecie na apkę, która umożliwi Wam opiekowanie się Waszym prywatnym smartfonem? Wystarczy, że wybierzecie twarz dla swojego telefonu, a otrzymacie niepowtarzalną szansę na zabawę z własnym urządzeniem. W końcu coś innego – jak wypadnie w naszych testach? Sprawdźcie.

ff

Apliakcja Phone Fight zmienia Twojego smartfona w bohatera, który posiada różnego rodzaju bronie i inne fanty, które sprawiają, że jest unikalny spośród innych urządzeń. Zabawa polega na rywalizowaniu z ludźmi z całego świata – to Twój smartfon musi być numerem jeden!

Pamiętacie znane i kochane Tamagotchi? Teraz możecie mieć żywą wersję tej gry na ekranie własnego telefonu. Jakie jest Wasze zadanie? Jak każdej mamusi: karmienie, zabawa i opieka nad wirtualnym maleństwem.

ff2

Dzięki bardzo rozwiniętym opcjom aplikacji, możesz tworzyć unikalny image swojego smartfonu. Do dyspozycji graczy oddano ponad 400 misji podzielonych na 99 etapów. W każdej misji można zbierać broń, która następnie prowadzi do ulepszenia urządzenia. Zdobądź cały arsenał – jest z czego wybierać – autorzy aplikacji zaserwowali nam ponad 300 różnych rodzajów broni.

Walcz, wygrywaj i stań się najlepszym posiadaczem mobilnego urządzenia. W mini-gierkach będziesz miał szanse na wykazanie się sprytem i logiką.

Phone Fight to zdecydowana nowość warta wypróbowania. Młodzież powinna być zachwycona.

Pobierz Phone Fight za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button