Brainsss – przekształcaj ludzi w zombie

Macie ochotę na ciekawą gierkę zręcznościową? Jeżeli tak, powinniście zainteresować się Brainsss, czyli apką, która gości w dzisiejszym wpisie. Jeśli dodatkowo przepadacie za zombiakami w rolach głównych, z pewnością będziecie zachwyceni. Chyba nie przerazi Was aż 70 etapów, przez które musicie przeprowadzić wredne roje zombie?

Brainsss to zabawna gierka, w której zadaniem gracza est prowadzenie grupki zombiaków przez pomieszczenia w których przebywają ludzie. Aby było ciekawiej, twórcy aplikacji wyznaczyli nam misje: musimy przekształcić jak największą ilość ,,człowieków” w zombie. Im więcej przemian uda nam się dokonać, tym większą armią poruszamy się w kolejnych poziomach.

Podczas gry zbieramy różnego rodzaju przedmioty, które następnie umożliwiają odblokowanie trybu komiksowego, czyli zbioru zabawnych historyjek w formie komiksów.

Do dyspozycji graczy oddano dwa tryby gry. Pierwszy polega na grze bez limitu czasowego – chodzimy potworami po pomieszczeniach i staramy się wykonać zadanie w jak najkrótszym czasie. Druga możliwość, to gra ze strategią. Wybieramy poszczególne zombiaki, którymi poruszamy się oddzielnie a nie w grupie (tak, jak w pierwszym trybie gry).

Gra nie szczyci się najwyższym poziomem grafiki, ale mnie to osobiście nie przeszkadza. Jest mrocznie i ciekawie. Efekty dźwiękowe … no cóż – prawdziwie zombiakowe ;) Polecam.

Pobierz Brainsss za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button