Green Farm 3 – zbuduj swoją farmę

Lubicie gierki strategiczne? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo znane studio GameLoft przygotowało dla swoich graczy świetną produkcję o nazwie Green Farm 3. Jak to zwykle bywa w tego typu gierkach, zadanie gracza polega na zbudowaniu najlepszej farmy na świecie. Bawcie się ze znajomymi, kupujcie zwierzęta w sklepie dla gracza, patrzcie, jak Wasze hodowlane imperium rośnie w siłę i daje Wam korzyści. Gotowi na własny biznes?

Trzecia edycja znanej gry Green Farm to nic innego, jak kontynuacja poprzednich produkcji, wzbogacona o dodatkowe możliwości. Twórcy aplikacji oddają do naszej dyspozycji farmę. Co takiego można robić na wsi? Całą masę rzeczy! Siać, zbierać, hodować zwierzęta, tworzyć budynki gospodarcze, pobierać pożytki, jakie przynosi farma i wiele innych.

Wyobraźcie sobie, że dziedziczycie w spadku od wuja dworek – musicie zrobić wszystko, aby przywrócić go do pełnej chwały. Początkowo nie będziecie mieli problemów z zadaniami, jakie przyjdzie Wam spełniać. Sianie pożywienia dla zwierząt i zbieranie go jednym przeciągnięciem palcem jest banalnie proste.

Trudności mogą zacząć się później, kiedy to od naszych zarobków będzie zależała przyszłość gospodarstwa. Prawdziwy rolnik musi mieć pieniądze na udoskonalanie swojego dobytku. Opieka nad krowami nie należy do najprostszych – podołacie? :)

Pobierz Green Farm 3 za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button