Virtual Table Tennis 3D – androidowa wersja ping-ponga

Każdy z nas miał zapewne w życiu przynajmniej chwilową styczność z  tenisem stołowym. Ten niezwykle popularny w Chinach sport jest od wielu lat dobrze znany także i nam, Polakom. Niejednego z naszych Czytelników powinna więc bez wątpienia zainteresować dostępna w Android Markecie gra „Virtual Table Tennis 3D”.

„Virtual Table Tennis” to produkcja 3D, dzięki której niejednokrotnie mile spędzicie czas w trakcie przerwy szkolnej bądź podczas podróży komunikacją miejską.

Choć androidowy, trójwymiarowy ping-pong jest niezwykle prosty w obsłudze, zyskuje sobie coraz większą rzeszę fanów, którzy nie wyobrażają już sobie każdej wolnej chwili spędzonej z wirtualną paletką „w ręce”.

W grze „Virtual Table Tennis” można zagrać jedynie w pojedynczą rozgrywkę, co oznacza, że nie ma możliwości zmierzenia się w jakimkolwiek turnieju, a szkoda, bo z na pewno byłaby to duża zaleta aplikacji.

Do wyboru mamy kilka krajów, w barwach których chcemy rozegrać mecz. Niestety, jak to bywa  w dużej ilości gier, brakuje na liście państwa z biało-czerwoną flagą. Chcąc zagrać w „Virtual Table Tennis” jesteśmy więc zmuszeni w pewnym sensie do chwilowego zmienienia narodowości.

To, co należy podkreślić, pisząc o androidowym ping-pongu to bardzo realistyczne efekty dźwiękowe. Dzięki nim znów poczujecie się tak, jakbyście grali przy prawdziwym stole umieszczonym na szkolnej sali gimnastycznej.

Jeśli zainteresowała Was gra „Virtual Table Tennis”, wejdźcie do Android Marketu i pobierzcie ją. Dostępna jest wersja PŁATNA i BEZPŁATNA.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button