Gra Speedway GP 2012 już dostępna w sieci

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Czytelników, którzy interesują się żużlem. Polskie studio Vivid Games zamieściło w ostatni poniedziałek w Google Play i AppStore swoją najnowszą grę – Speedway GP 2012. Jak czytamy w oficjalnej informacji zamieszczonej przez polskich producentów, świeżutka, żużlowa produkcja posiada – w porównaniu do swojej poprzedniczki – ulepszoną oprawę graficzną i dźwiękową oraz wiele, wiele więcej…

Bydgoskie studio Vivid nie po raz pierwszy zamieściło w sieci grę mobilną, w której gracze mają okazję zmierzyć się na torze żużlowym z najlepszymi zawodnikami świata. Poprzednia wersja Speedway GP odniosła, nie tylko w Polsce, ogromny sukces, o czym może świadczyć liczba 630 tysięcy sprzedanych kopii aplikacji.

Mimo że zamieszczona w ubiegłym roku żużlowa produkcja polskich programistów okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, do produkcji  Speedway GP 2012 zostało dodanych kilka ciekawych ulepszeń – szczególnie graficznych i dźwiękowych, co bardzo dobrze widać na zamieszczonych przez nas screenach oraz filmiku znajdującym się na końcu tego wpisu.

Oczywiście także w tym roku Speedway GP posiada licencję FIM. Możecie więc być pewni, że najnowsza polska gra da Wam możliwość wcielenia się w najlepszych żużlowców świata, których na co dzień macie okazję obserwować w telewizji bądź na trybunach stadionu.

Warto wspomnieć również o tym, że starania gracza w produkcie Vivid Games komentuje Tomasz Lorek, czyli osoba, której z pewnością fanom żużla przedstawiać zbytnio nie trzeba.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka – w Speedway GP do dyspozycji – w wersji elektronicznej – zostały oddane wszystkie tory tegorocznych rozgrywek w ramach cyklu Grand Prix. Fani żużla w opisywanej przez nas produkcji na pewno więc nie będą narzekać na nudę!

GP Speedway 2012 możecie pobrać z AppStore i Google Play. Gra jest, oczywiście, płatna i kosztuje około ośmiu złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button