Kosmetyk Wszech Czasów – mobilny „must have” dla kobiet

Ostatnio stwierdziliśmy, że aplikacje, o których piszemy, są tworzone przede wszystkim z myślą o mężczyznach. Wiemy jednak, iż czytają nas także i kobiety, dlatego właśnie na dzisiaj przygotowaliśmy coś specjalnie dla przedstawicielek płci pięknej. Drogie Czytelniczki, przed Wami aplikacja „Kosmetyk Wszech Czasów”, dzięki której będziecie w stanie w sklepach szybciej podejmować dobre decyzje.

Czy zdarzyło Wam się kiedyś pójść do sklepu po swój ulubiony, powiedzmy, balsam do ciała, lecz okazało się, że w chwili obecnej nie jest on dostępny albo po prostu wycofano go z produkcji? W takich sytuacjach, jak ta przez nas przytoczona, najczęściej przychodzi nam podjąć decyzję na temat zmiany kosmetyku. Niestety, spory wybór produktów w dzisiejszych sklepach powoduje, że po prostu nie wiemy, co tak naprawdę wybrać, by być zadowolonym. I w takiej właśnie sytuacji pomagać ma opisywana przez nas aplikacja.

„Kosmetyk Wszech Czasów” jest swego rodzaju bazą kosmetyków, dzięki której będziecie mogli dosłownie wszędzie poczytać sobie opinie na temat wybranego przez Was produktu. Producenci aplikacji chwalą się, że w ich serwisie (Wizaz.pl) znajduje się blisko 50 tysięcy kont recenzentek, które wydały już blisko pół miliona opinii. Musicie przyznać, że podane statystyki brzmią zadziwiająco dobrze.

Z racji tego, że znalezienie w ogromnej bazie jednego produktu mogłoby zajmować kilka minut, KWC oferuje swoich użytkownikom bardzo wygodny skaner kodów. Dzięki niemu w dosłownie dziesięć sekund możemy rozpocząć czytanie recenzji interesującego nas kosmetyku.

Warto wspomnieć  także o tym, że w opisywanej przez nas aplikacji dostępna jest zakładka pozwalająca nam na czytanie informacji dotyczących aktualnych ofert promocyjnych w sieci drogerii Rossmann, co powinno spodobać się większości naszych Czytelniczek.

„Kosmetyk Wszech Czasów” znajdziecie w Google Play. Aplikacja jest całkowicie darmowa, lecz pamiętajcie, że aby z niej korzystać potrzebne jest połączenie internetowe.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button