100 Floors – trudna gra logiczna

Niektórzy z Was zapewne pamiętają nasz wpis dotyczący gry logicznej Dooors, w której zadanie gracza polegało na z pozoru banalnym zadaniu, to jest otwarciu drzwi. Dla tych, co przeszli już wszystkie poziomy we wspomnianej przez nas produkcji studia 58works, przygotowaliśmy dzisiaj opis kolejnej trudnej produkcji logicznej. Tym razem jednak nie będziemy mówić o tradycyjnych drzwiach, a o drzwiach do windy, a tu sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana.

Mimo że 100 Floors nie jest oficjalną, drugą odsłoną Dooors, pomysł na rozgrywkę w opisywanej przez nas grze  jest niemal identyczny w porównaniu z aplikacją od 58works (tylko że drzwi zostały zastąpione windą). Tak więc w produkcie Tobi Apps zadanie gracza polega na znalezieniu sposobu na otwarcie zamkniętych drzwi od windy. Sprawa jest jednak o tyle skomplikowana, że nie wystarczy nacisnąć odpowiedniego przycisku, a po prostu trzeba pogłówkować.

Z racji tego, że nie chcemy zdradzać Wam jakichkolwiek pomysłów na przejście konkretnego levelu, najlepiej będzie jeśli sami pobierzecie sobie 100 Floors i przetestujecie tę grę. Wówczas będziecie wiedzieć dokładnie, o co w niej chodzi, a my będziemy mieć czyste sumienie, że nikogo nie pozbawiliśmy dobrej zabawy.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną w opisywanej przez nas produkcji, to tak naprawdę nie ma czego tu chwalić, bo wszystko wygląda w niej tak, jakby było robione na szybko (o ile można robić „na szybko” grę logiczną). Patrząc jednak na to, ile osób pobrało już 100 Floors, można dojść do wniosku, że trójwymiarowa grafika wcale nie jest konieczna do odniesienia sukcesu w AppStore.

100 Floors możecie pobrać z AppStore zupełnie za darmo. Poziomów w grze jest sporo, dlatego możecie być pewni, że jeśli gra od Tobi Apps Was wciągnie, to spędzicie nad nią sporo wolnego czasu.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button