Go Karts – gotowi na małe ściganie?

Go Karts to świetna gra wyścigowa, w której wcielamy się w postać kierowcy karta. Te małe pojazdy potrafią rozwinąć całkiem dużą prędkość na torze! Nie wierzycie? Sprawdźcie, czy uda Wam się opanować kierownicę na dziesiątkach zakrętów.

W produkcji studia GameNax możecie wybrać trening, bądź wyścigi z innymi graczami. Gra jest dużo lepsza o większości samochodówek, jakie obecnie widnieją w Google Play. Jeżeli więc macie chęć na szybką jazdę, pobierajcie bez zastanowienia.

kart

Na początku skupcie się porządnie na treningu, gdyż sterowanie takim kartem wymaga dużej koncentracji i wyczucia. Wybierzcie jedną z kilku opcji sterowania. Możecie używać kierownicy na ekranie, bądź używać swojego urządzenia, jako obiektu, którym możecie zmieniać kierunek jazdy. Przycisk na dole ekranu (taka wirtualna spacja) służy do hamowania i cofania. Jest to bardzo szybki sposób na powrót na trasę, kiedy niezbyt fortunne wyjdziemy z zakrętu.

Z lewej strony ekranu widzicie zawsze trasę, a na niej swoich rywali. Dzięki temu jesteście na bieżąco z osiągnięciami przeciwników. Nie zdziwcie się, jeżeli będziecie notorycznie taranowani na drodze – to jedna z taktyk gry. Im więcej rywali zbijesz z trasy, tym większe szanse masz na dojechanie do mety jako pierwszy.

kart2

Aby zakwalifikować się do wyścigu, należy najpierw przejść kwalifikacje. Na ekranie u góry widoczny jest czas, jaki należy osiągnąć. Możecie próbować do znudzenia. Powiem od razu, że nie jest to proste zadanie. Pojazd jest bardzo delikatny i reaguje na najmniejszy nasz ruch. Ciężko jest utrzymać się w torze na zakrętach. Wybierajcie więc na początek takie trasy, które są dość proste i nie zawierają bardzo ostrych zakrętów.

Część obiektów jest zablokowana. Są dwa sposoby na ich odblokowanie. Jeden to kwalifikacja do wyścigu, drugi to wyłożenie na stół prawdziwych pieniędzy i kupienie sobie takiej przyjemności. Wychodzę z założenia że nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś, co możemy sami osiągnąć. Polecam wszystkim fanom gier wyścigowych!

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button