Mini Ninjas – mali bohaterowie w wielkich opałach

Wojownicy Ninja zawsze są kojarzeni z wielkimi postaciami. Co będzie, kiedy w małe ciało wsadzimy wielkiego człowieczka? Powstanie wojownik doskonały. Będziecie mieli okazję się o tym przekonać w grze Mini Ninjas. Każdy, kto raz uruchomi produkcję studia SQUARE ENIX INC raczej szybko jej nie opuści. To już podchodzi pod uzależnienie :)

W grze wcielamy się w postać jednego z wojowników ninja. Jesteśmy wyposażeni w specjalne umiejętności, które pomagają w zwalczaniu wrogów. Przede wszystkim mamy miecz, którym ciachamy przeciwników na kilka części. Kiedy zbierzemy specjalne moce, będziemy mogli pokonywać ich grupowo.

Podczas zabawy przyjdzie nam biegać po różnych terenach. Spotkacie się z bambusowymi konstrukcjami, ogniskami, kamieniami, oraz innymi przeszkadzajkami, które należy omijać.

Nie zapomnijcie o zbieraniu wszystkiego, co błyszczy. Zarówno złote monety, jak i power-upy są niezwykle przydatne. Power-upy zebrane w grze, możecie wykorzystać od razu. Niektóre sprawiają, że jesteście szybsi, inne natomiast powodują, że stajecie się nieśmiertelni.

W sklepie dla gracz można zakupić różnego rodzaju mikstury, które pomagają podczas gry. Jest ich bardzo wiele – nie jestem nawet w stanie ich wszystkich wymienić. Poza miksturkami, możecie kupić ubrania dla swojego podopiecznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ulepszać poszczególne jego umiejętności.

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Z lewej strony dysponujemy przyciskiem skoku, z prawej natomiast ataku. Akcja jest sprawna i przyjemna.

Trzeba również przyznać, że do tej pory nie było gry łudząco podobnej do Mini Ninjas, więc należą się porządne gratulacje twórcom, za to, że umieli zrobić coś, co podbije serca użytkowników na całym świecie. Ja gierkę pobrałam i mam zamiar pobijać swoje rekordy.

Nie zdziwcie się, jeżeli podczas gry zmienicie się w inną postać. Po zdobyciu pewnego bonusu, Wasz mały człowieczek zmienia się w bestię o gigantycznych rozmiarach. Bohaterów jest kilku, dlatego możliwości w aplikacji są bardzo duże. Polecam wszystkim fanom runnerów, jak i gier zręcznościowych :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button