Frontline Commando 2 – wojna dopiero się rozpoczyna…

Żołnierzu, przed Tobą 65 unikalnych misji. Zostałeś zdradzony. Musisz rekrutować nowych członków swojego składu wojskowego i szkolić ich na najlepszych snajperów. Rekruci kosztują, dlatego najpierw musisz zarobić trochę pieniędzy w bezpośredniej walce na karabiny. Wciel się w postać jednego z dziesiątek żołnierzy i zabijaj wrogów!

W grze Frontline Commando 2 odnajdzie się każdy mężczyzna lubiący gry wojenne. Kamera ustawiona jest za plecami bohatera, więc gracz może widzieć więcej, niż jego postać. Dysponujemy wielkim arsenałem broni, zaczynając od zwykłego, podstawowego karabinu, kończąc na granatach i tym podobnych.

Nie zdziwcie się, jeżeli na placu wojny znajdą się helikoptery, czy pojazdy opancerzone. Nie stanowią dla Was zagrożenia, lecz żołnierze, którzy z nich wychodzą – jak najbardziej. W grze spotkacie się zarówno ze snajperami, jak i normalnymi żołnierzami. Nie możecie żadnego z nich zlekceważyć. Mają taką broń, która powali Was z kilka chwil.

Podczas każdej misji macie do wykonania pewne zadania. Mogą polegać na zniszczeniu określonego obiektu, bądź na przykład powaleniu wszystkich przeciwników, jacy są w okolicy.

Do dyspozycji macie na początku prostą broń, która wymaga precyzji. Pamiętajcie, że strzały w głowę są zawsze najbardziej opłacalne, gdyż albo powodują natychmiastową śmierć, albo wielkie obrażenia. Jeżeli będziecie w posiadaniu granatów, warto ich użyć do ataku na większą grupę przeciwników.

Po każdej misji (wygranej), otrzymujecie odpowiednie wynagrodzenie. Za pieniądze uzyskane z wygranej, możecie kupić nowe karabiny, ulepszać obecne, rekrutować nowych żołnierzy, bądź ich szkolić. Im większa będzie Wasza grupa, tym szybciej o skutecznie rozprawicie się z wrogiem.

Gra autorstwa Glu Games jest bardzo rozwinięta i umożliwia świetną zabawę praktycznie wszędzie. Możecie jechać metrem i jednocześnie rozwalać przeciwników kłębiących się na placu walki. Oprawa graficzna jest na dobrym poziomie. To samo mogę powiedzieć o efektach dźwiękowych. Gdybym była mężczyzną, z pewnością nie pozbyłabym się tej gry ze swojego urządzenia. Jako, że urodziłam się kobietą, wolę bardziej … łagodne klimaty :) Polecam wszystkim panom!

icon
Frontline Commando 2Glu Games IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button