Glowfish – uratuj rybich przyjaciół

Glowfish to bardzo ciekawa i ładna aplikacja, która powinna zainteresować zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zadanie gracza polega na poruszaniu się świecącą rybką po podwodnej krainie i zbieraniu pogubionych przyjaciół, w celu doprowadzenia ich do domku – najbezpieczniejszego miejsca w podwodnym świecie. Dookoła czai się niebezpieczeństwo, dlatego należy działać szybko i sprawnie, by nie trafić w paszczę groźnych ryb, bądź innych stworów zamieszkujących dno oceanu.

Sterowanie w grze nie należy do najprostszych. Należy poświęcić kilka minut na nauczenie się operowania joistickiem. Główna bohaterka – rybo-płaszczko-zajączyca to bardzo przyjazny stworek, który uwielbia pomagać. Dzięki naszej pomocy pływa po kolorowych głębinach i szuka małych rybek, które pogubiły się w tym wielkim świecie. Aby móc zostawić je w bezpiecznym miejscu, musi zebrać wskazaną wcześniej ich ilość. Jeżeli nie znajdziemy czterech przyjaciół, drzwi do domku stanowiącego azyl zostają zamknięte. Dopiero po zebraniu wszystkich podopiecznych domek zostaje odblokowany, maluchy zostawione, a rybka może pomagać kolejnym potrzebującym pomocy stworkom.

Uratowane ryby płyną za nami jakby ,,uczepione” płetwy. Kiedy dotkniemy jakiejkolwiek przeszkody, która jest niebezpieczna, jedna z rybek zostaje od nas odczepiona. Wtedy niestety musimy zawrócić i poszukać jej w głębinach. Kiedy wykonujemy swoją misję, warto zainteresować się otaczającymi nas monetami – ich zbieranie bardzo się opłaca w późniejszych etapach gry. Glowfish to kolejna przeceniona aplikacja. Jak długo będzie darmowa? Tego nie wiemy. Pobierajcie czym prędzej.

Pobierz Glowfish w AppStore.

Ocen appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button