Treemaker – połączenie Spider-Mana z Tarzanem

W Google Play można znaleźć gry, w które przyjemnie się gra dzięki świetnej oprawie graficznej i oryginalnemu pomysłowi na rozgrywkę. Są oczywiście również i takie aplikacje, których zasady gry nie wyróżniają się na tle innych produkcji, lecz i tak warto się nimi zainteresować. Do tego drugiego grona produkcji należy bez wątpienia gra „Treemaker”, w której głównym zadaniem gracza jest przemieszczanie się sympatycznie wyglądającym ludzikiem łączącym w sobie cechy Spider-Mana z niemniej od niego znanego Tarzana.

Tak, jak już wspomnieliśmy nieco we wstępie, tytułowy „Treemaker” to swego rodzaju kosmiczny osobnik, który posiada zdolność tworzenia lian (niczym Człowiek Pająk, który tworzył pajęczyny) pozwalających mu na przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego (tutaj można zauważyć pewną analogię do Tarzana).

Jeśli chodzi o same zasady opisywanego przez nas tytułu, to sprawa jest dość prosta. Głównym zadaniem osoby grającej w „Treemakera” jest zebranie rozmieszczonych na planszy nasion w taki sposób, by wykorzystać do tego jak najmniejszą ilość ruchów.

Oczywiście w pierwszych poziomach wszystko wygląda wręcz banalnie. Z czasem robi się jednak trudniej i już nie tak łatwo jest otrzymać dostęp do kolejnego levelu.

Po wykonaniu zadania z jednego z poziomów zawodnik zostaje nagrodzony gwiazdkami. Maksymalnie można otrzymać trzy złote odznaczenia, lecz, oczywiście, można również dostać się dalej z jedynie jedną gwiazdką na koncie.

We wpisie o „Treemakerze” nie może też zabraknąć kilku słów o samej oprawie graficznej gry. Jest ona bowiem bardzo ważnym atutem produktu stworzonego przez studio Mikrotie. Na tyle ważnym, że potrafi nawet w pewnym sensie zrekompensować małą ilość poziomów w „Treemakerze” (łącznie zaledwie 24).

Czarnego ludzika zbierającego nasiona może znaleźć w Google Play. Samo pobranie nic nie kosztuje, także pozostaje nam jedynie zachęcić Was do testów ;).

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button