Fist of awesome – czas wypowiedzieć wojnę zwierzakom

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji pograć w produkcję, której głównym bohaterem była… gadająca i agresywna pięść, możecie to zmienić dzięki grze o nazwie Fist of awesome, którą przedstawimy Wam w tym wpisie.

W Fist of awesome wcielamy się w postać Tima, drwala ubranego w charakterystyczną czapkę i czerwoną, flanelową koszulę, którego rodzina pewnego dnia znika, a on sam postanawia uratować świat przed zagładą, do której chcą doprowadzić… niedźwiedzie zamieszkujące lasy oraz ich najbliżsi współpracownicy.

Opisywana produkcja jest swego rodzaju bijatyką w starym dobrym stylu. Kierujemy naszym bohaterem i niszczymy za pomocą pieści wszytko, co stanie nam akurat na drodze. Miejscówek, w których wykonujemy zadanie jest sporo. Czasem przychodzi nam pozbywać złych zwierzaków wśród drzew, a czasem w mieście pełnym wysokich budynków i klubów nocnych oznaczonych kolorowymi neonami.

Sterowanie w Fist of awesome do skomplikowanych nie należy, tak więc na pewno sobie poradzicie. Myślę, że szczególną radochę z gry będą mieli ci, którzy wychowywali się na pierwszych bijatykach, gdzie grafika jest dwuwymiarowa, a bohater chodzi z lewej do prawej strony planszy.

Jeśli chodzi o grafikę… cóż, mnie osobiście bardzo się podoba. Fist of awesome to kolejny przedstawiciel pikselowych aplikacji, jakie ostatnio bardzo często pojawią się w wirtualnych sklepach. Jeżeli nie przeszkadza Wam wszechobecna pikseloza, myślę że będziecie zadowoleni z tego, co oferuje gra z tego wpisu.

Fist of awesome do pobrania za 4,95 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button