Crazy Choppers – helikopter w ogniu? Oby nie

Latanie helikopterem to naprawdę interesujące zajęcie, które potrafi zająć sporo wolnego czasu. Jeżeli nie macie w domu chociażby zdalnie sterowanego pojazdu tego typu, być może zainteresuje Was produkcja Crazy Choppers, o której napiszemy więcej właśnie w tym wpisie.

W grze Crazy Choppers dostajemy szansę wcielenia się w operatora wojskowego helikoptera. Naszym celem numer jeden jest pokonywanie wszystkich wrogich pojazdów, jakie znajdują się w naszym zasięgu. Sprawa prosta nie jest. Na szczęście, do dyspozycji mamy specjalny radar, dzięki któremu widzimy, gdzie dokładnie znajdują się obecnie nasi wrogowie.

Do przejścia w aplikacji jest 20 poziomów. Jak to zwykle bywa, pierwsze należą do w miarę prostych, ale z biegiem czasu robi się coraz trudniej. Wspomniane plansze osadzone są w różnych miejscach znajdujących się na naszym globie. Z niektórymi misjami musimy uporać się w Europie, a czasem nawet lecieć do Afryki.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków i całego ekranu dotykowego. Mimo że nie ma tutaj w systemie kontroli pojazdów nic skomplikowanego, do sposobu poruszania helikopterem trzeba się przyzwyczaić, bo początkowo jest z tym problem.

Graficznie Crazy Choppers na pewno nie zachwyca. Plansze może i są trójwymiarowe, ale co do jakości ich wykonania mam spore zastrzeżenia. Dźwięki też mogłoby być dużo lepsze. Cóż, zazwyczaj nie można mieć wszystkiego.

Crazy Choppers do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button