Prawda czy Fałsz? – wykaż się wiedzą

Jeżeli lubicie łamigłówki, które mogą Was czegoś dodatkowo nauczyć, przyjrzyjcie się bliżej aplikacji o nazwie Prawda czy Fałsz?. Pierwszym plusem jest fakt, że wszystko, co zostało wstawione do programu, jest w naszym ojczystym języku. Dodatkowo gracz zdobywa szansę na zdobycie nowej wiedzy i zaktualizowanie tej, którą nabył jakiś cza temu. Kolejne zalety postaram się przybliżyć w poniższym opisie gry.

2

Każdy fan łamigłówek i zagadek logicznych, powinien od razu przechwycić produkcję o nazwie Prawda czy Fałsz. Aplikacja goszcząca w dzisiejszym wpisie urzeka przede wszystkim swoją prostotą i możliwościami. Zacznijmy od interfejsu – ten jest bardzo przyjemny, choć może trochę zbyt prosty. Na pierwszej stronie możemy sprawdzić swoje dotychczasowe osiągnięcia, przejrzeć ranking, oraz dodać pytanie do bazy tych, które są już w programie. Nie zajmujmy się zbyt długo opcjami, bo te są najmniej ważne. Uruchamiamy grę i lecimy.

1Na górnym pasku widzimy ilość swoich ,,żyć”, które faktycznie oznaczają możliwość popełnienia błędu. Do wyboru mamy jedynie odpowiedzi ,,prawda” i ,,fałsz”, czyli statycznie jest to 50% szans na przejście dalej. Na ekranie ukazuje się pytanie – nie jesteśmy ograniczeni czasowo, więc możemy myśleć do oporu. Kiedy będziemy pewni odpowiedzi, klikamy odpowiedni przycisk. Odpowiedź w postaci ,,dobrze”, bądź ,,źle” wyskakuje na wyświetlaczu i przechodzimy dalej. Produkcja daje dużo możliwości – można zabłysnąć na lekcji, jak i wśród znajomych jakimi ciekawymi faktami. Polecamy.

Pobierz Prawda czy Fałsz? za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button