Glow Monsters – prawie jak Pac-Man… Prawie

Glow Monsters to ciekawa gra zręcznościowo-logiczna, która oferuje zabawę mniej więcej na poziomie PAC-MANa. Powtarza się ucieczka przed stworkami (tym razem nie duszkami), zbieranie fantów i generalnie – jeden, skomplikowany labirynt.

W grze wcielamy się w rolę zielonego stworka, który jest smakowitym kąskiem dla czerwonych stworko-rybek. Naszym celem jest zebranie wszystkich obiektów z planszy, dorwanie się do gwiazdek i w konsekwencji przejście do kolejnego poziomu.

Sterowanie nie jest łatwe, mimo że postać sama się porusza, a my pacamy tylko w dwie ikonki. Jedną z nich zmieniamy kierunek ślizgu, drugim natomiast modyfikujemy wygląd niektórych części labiryntu. Odpowiednio ustawiając linie, możemy między innymi zablokować dojście wrogów, czy zapewnić sobie dostęp do szybkiej przeprawy na drugą stronę.

Za każdą planszę uzyskujemy od 1 do 3 gwiazdek, przy czym na 3 trzeba sobie naprawdę porządnie zapracować. Produkcja podzielona jest na 6 światów. W każdym świecie do pokonania mamy kilkanaście leveli, wiec zdecydowanie jest co robić.

Jeżeli będziemy popełniać błędy, dość szybko możemy się zniechęcić. Nie warto więc się zbyt mocno spinać :) Ważne, by ,,załapać” tutorial i mieć pod ręką dwa przyciski. Po kilku próbach powinno pójść już gładko. Nawet gdyby tak nie było, nie jesteśmy ograniczeni życiami, więc walczymy do upadłego :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button