Brickies – zręcznościówka z zabójczą ilością poziomów

Brickies to pozornie prosta gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest oczyszczenie planszy z zalegających na niej obiektów. Gracz ma do wyboru dwa tryby rozgrywki: podzielony na levele i endless. Pierwszy składa się z ponad setki plansz, natomiast w drugim liczy się przede wszystkim czas.

eqfeqf

Gra nie należy do najłatwiejszych. Można się o tym przekonać już po krótkiej chwili spędzonej w produkcji. Sterujemy dwiema paletkami – na górze i dole ekranu. Poruszając palcem po planszy, jednocześnie przestawiamy obie platformy.

W zabawie dążymy do tego, aby piłka latająca pomiędzy ścianami, zniszczyła wszystkie przedmioty widoczne na ekranie, a dodatkowo nie wypadła z obiegu. Zawsze mamy pewien zapas żyć, który umożliwi nam pozwolenie sobie na słabsze momenty. Jeżeli jednak nie poradzimy sobie, będziemy zmuszeni do powtórzenia etapu od początku.

eqefeq

Zadania są podzielone na kilka światów. By dostać się do kolejnego, musimy najpierw przebrnąć przez rozpoczęty epizod. Nie jest to proste, bowiem poziom trudności jest zdecydowanie wysoki.

Na szczęście autorzy zadbali o coś takiego, jak power-upy. Dzięki nim możemy szybciej i sprawniej pokonywać poziomy, a także wielokrotnie zyskiwać czas.

fqefeq

W produkcji nie ma mikropłatności, więc można grać do upadłego. Brickies spodoba się przede wszystkim osobom, które swego czasu kochały się w Arkanoidzie. Jest to wariacja w tym temacie. Przyznam, że bardzo udana :)

icon
BrickiesNoodlecake Studios IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button