BeatNiks – wyhoduj sobie muzykalnego stworka i opiekuj się nim jak POU

BeatNiks to gra symulacyjna, w której tworzymy w laboratorium specyficzne istoty. Powstałe stworzenia mają pewną osobowość, więc możemy z góry nadać im imiona pasujące na przykład do naszych znajomych. Tym sposobem pewnego nerwuska mianowałam imieniem kolegi z redakcji (taka mała zemsta! :D ).

Jeżeli byliście zachwyceni grami typu Pou, czy Mou, pobierzcie również BeatNiks. Nie zawiedziecie się, a być może wprowadzić nową modę na rozśpiewane, wirtualne paskudztwa.

Nasi bohaterowie najpierw siedzą w probówkach. Możemy dowolnie zmieniać ich kształt, kolor, czy wyraz twarzy. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by z czasem nasi podopieczni ewoluowali. Wszystko jednak w swoim czasie.

Na początku uczymy się opieki nad takim malcem. Kuchnia, łazienka, salon zabaw – te pomieszczenia nie powinny być nam obce. Co różni BeatNiks od podobnych produkcji? Przede wszystkim fakt, że mamy do wykonania różne questy, w tym także socjalizowanie się z innymi, wychodzenie z domu, budowanie nowych konstrukcji, czy tym podobne.

Grafika w aplikacji jest wyjątkowo sympatyczna. Kolorowe stworki w kolorowym świecie zachwycają i dzieci i dorosłych. Jeżeli szukacie czegoś, co zapełni Wasze nudne wieczory, zdecydowanie pobierajcie :) Nie pożałujecie, a wielokrotnie parskniecie śmiechem :)

Jeśli w swoim otoczeniu macie jakieś maluchy, bez obaw przekażcie im smartfona z uruchomioną aplikacją!

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button