Beneath The Lighthouse – co się kryje pod latarnią morską? Czysta radość!

Studio Nitrome niejednokrotnie już udowodniło, że tworzone przez nie aplikacje są godne podziwu. Nie jest inaczej w przypadku Beneath The Lighthouse. Aplikacja z tego wpisu to fantastyczna gra akcji dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em.

Jesteście chętni na podróż wgłąb latarni morskiej? Czytajcie wpis do końca i szybko przenoście się do strefy pobierania :)

qef

Głównym bohaterem produkcji jest mały ludzik przypominający piłkę do golfa. Biała kulka z ,,cosiem” na głowie wpadła pewnego razu (za sprawą perfidnej mewy) do tajemniczego schronu. Nie mogąc się wydostać, postanowiła podążać wytyczonymi ścieżkami.

W Beneath The Lighthouse spotkamy się z kołami zębatymi, kolcami, przepaściami, znikającymi bloczkami i dziesiątkami innych przeszkadzajek, które usilnie próbują doprowadzić nas na skraj wyczerpania nerwowego. Na szczęście pokonywanie kolejnych poziomów jest tak przyjemną zabawą, że nawet zszargane nerwy regenerują się w 30 sekund po dotarciu do złotej kotwicy (swego rodzaju teleportu do kolejnego świata).

qe

Każda plansza składa się z kilku mini-etapów. Do dyspozycji mamy za każdym razem 3 życia (plus ewentualnie to, co znajdziemy po drodze). Jeśli uda nam się wykonać zadanie w wyznaczonym czasie (w lewym, górnym rogu widać zegar), otrzymujemy złoty, srebrny, bądź brązowy medal. Jeśli nie wyrobimy się w czasie, i tak otrzymujemy awans, więc nie ma się czym przejmować.

qdq

Graficznie apka prezentuje się wybornie. Jest kolorowa i wesoła i zachęca do fajnej zabawy. Polecam więc wszystkim fanom zręcznościówek i gier akcji :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button