Super Monster Mayhem – rób wielki chaos w mieście

Super Monster Mayhem to dość nowa produkcja, która budzi skrajne emocje wśród użytkowników. Niektórzy oceniają grę na jedną gwiazdkę, inni dają piątkę. Co my o tym sądzimy? Czytajcie dalej, a wszystkiego się dowiecie ;)

grrgw

W Super Monster Mayhem wcielamy się w rolę wielkiego potwora, który demoluje miasto. Naszym celem staje się dosłownie wszystko, co tylko może zostać zniszczone. Staramy się zabijać ludzi mieszkających w gigantycznym, niekończącym się wieżowcu, rozwalać cegły i okna, oraz zbierać złote monety.

Musimy jednak uważać na policjantów i wystrzeliwane przez nich kule. Jeżeli dostaniemy zbyt dużą ilość razy, przegrywamy. Grając w Super Monster Mayhem i tak musimy być przygotowani na to, że notorycznie będziemy powtarzać plansze. Gry przejść się nie da, ale można poprawiać swoje wyniki.

wsbvw

Sterowanie jest proste i zasady również są proste. Nie oznacza to jednak banalnej rozgrywki. Wręcz odwrotnie – jest koszmarnie trudno wytrwać chociażby minutę. Wraz z wznoszeniem się, zwiększa się ilość potencjalnych celów. Niestety, rośnie również ilość funkcjonariuszy policji, którzy nie pozwalają na samowolkę.

grrw

Produkcja utrzymana jest w grafice retro – piksele dominują i bardzo mnie to cieszy. Wiem jednak, że nie wszyscy będą zachwyceni. Powiedzmy sobie jasno – gra jest zwykłym ,,tap tapem”, który sprawdza się najlepiej na kibelkowych posiedzeniach. Jeżeli liczyliście na wiele godzin zabawy, to raczej nie w produkcji studia eRepublik :) Niemniej jednak polecam :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button