Bouncy Arkanoid 2 – odbijaj piłeczkę i uderzaj w niezniszczalne bariery

Bouncy Arkanoid 2 to nowa gra autorstwa naszego rodaka, która pojawiła się w Google Play nie tak dawno temu. Doskonale wiecie, że wspieramy polskich twórców, dlatego chętnie podjęliśmy się testów aplikacji.

aaa

Jeżeli liczycie na przyjemną grę na kwadrans przerwy szkolnej, czy podczas kibelkowego posiedzenia, opisywana produkcja świetnie się sprawdzi jako zabijacz czasu. Może nie oferuje niezmiernie rozbudowanych możliwości, ale zapewnia dynamiczną rozgrywkę i zmienny poziom trudności.

Twórca Bouncy Arkanoid 2 postanowił zachować najważniejsze cechy pierwotnego zamysłu gry Arkanoid i pozostawił prostokątne pole gry (w pionowej orientacji), paletkę w dolnej części planszy, oraz przeszkody w górnej.

Wzbogacenie gry obejmuje zaokrąglenie wszystkich obiektów (mamy do czynienia jedynie z kulkami), niezniszczalność przedmiotów, zmianę prędkości ruchu przy każdej kolizji, przyznawanie punktów za trafienie w dany obiekt a także zbieranie i aktywowanie 20 efektów (bomby, wygaśnięcie przeszkód, zmniejszenie kulek, itp.).

aa

Jak zapewne się domyślacie, celem zabawy jest zdobycie jak największej ilości punktów. Swoje wyniki można śledzić na w zgrabnej tabeli postępów, spoglądając nie tylko na zebrane punkty, ale również na maksymalną uzyskaną prędkość.

Jak pisałam we wstępie, w mojej opinii gra świetnie sprawdzi się na kibelku, czy w poczekalni u lekarza. Na dłuższe posiedzenia nie polecam (może się zrobić zbyt monotonnie), ale na te kilkunastominutowe – jak najbardziej :)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button