Glow Hockey 2 – dla fanów popularnego cymbergaja

Wyobrażacie sobie wakacje bez automatu do popularnego cymbergaja? Nie? W takim razie z pewnością ucieszycie się z tego,  że w Android Market i AppStore można znaleźć aplikację „Glow Hockey 2”, która pozwoli Wam na grę w odmianę hokeja, znaną do tej pory jedynie z salonów gier, w każdym dogodnym dla Was miejscu.

Samych zasad gry nikomu przedstawiać pewnie zbytnio nie trzeba. Na wypadek, gdyby jednak jakiś z naszych Czytelników nie słyszał do tej pory o stołowym „Ice Hockeyu”, przygotowaliśmy krótki kurs.

Rywalizacja w „cymbergaju” toczy się pomiędzy dwoma graczami, którzy dysponują swego rodzaju dyskami do uderzania krążkiem do gry. Osoba, która trafi odpowiednią ilość razy do bramki strzeżonej przez rywala, wygrywa mecz.

Produkcja pod tytułem „Glow Hockey” umożliwia nam dwa tryby gry – standardowy, dla jednego gracza, jak i ten przygotowany specjalnie z myślą o osobach, które wolą grać ze znajomymi. Ta druga opcja powinna być szczególnie atrakcyjna dla posiadaczy tabletów z dużym wyświetlaczem, gdyż zapewnia naprawdę ciekawą rozrywkę na wiele godzin.

Co bardzo ważne, w „Glow Hockey” istnieje możliwość nie tylko zmiany boiska, lecz także kolorów przedmiotów, którymi gramy.

Do dyspozycji mamy również cztery poziomy trudności zaczynając od tego najłatwiejszego, a kończąc na insane (dosłownie „wariacki”), który z pewnością spodoba się starym wyjadaczom cymbergaja.

Pełna wersja „Glow Hockey 2” kosztuje w AppStore $1.99 lub $0.99 (w zależności od rozdzielczości). Jeśli chodzi natomiast o użytkowników Androida, to w Android Markecie znajduje się na razie jedynie bezpłatna wersja gry. Wersja „Pro” (oferująca mistrzostwa i kilkanaście rodzajów plansz) dostępna jest bowiem jedynie w serwisie Amazon.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button