Can Knockdown 2 – polska produkcja, która pozwoli Ci poprawić celność

Can Knockdown 2 jest kolejną polską produkcją, której nie musimy się wstydzić na międzynarodowym rynku aplikacji mobilnych. Ta oryginalna gra twórców hitu „Jelly Defense” daje nam możliwość rzucania piłeczkami w różnego rodzaju przedmioty, takie jak na przykład puszki. Zapewnia to wiele godzin dobrej zabawy i rozrywki.Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, ale uwaga! Bardzo wciąga : )

Produkcja studia Infinite Dreams nazwana Can Knockdown została doceniona przez wielu użytkowników mobilnych urządzeń z całego świata. Tylko jej pierwsza część mogła pochwalić się przekraczającą trzy miliony liczbą pobrań.

I raczej nie ma się czemu dziwić, że polska gra zdobywa z każdym dniem coraz większą popularność, biorąc pod uwagę to, że została stworzona w naprawdę ładny sposób, dzięki któremu gra jest miła dla oka i czasami wręcz nie można się od niej oderwać.

Can Knockdown 2 oferuje nam trzy rodzaje rozgrywki (target, classic i sniper). Już samo wybranie trybu jest niezwykle oryginalne, gdyż odbywa się poprzez strącenie odpowiedniego kartonu symbolizującego dany level.

Później jest już jedynie lepiej. W trybie „Target” naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów w ciągu jednej minuty. Dokonujemy tego poprzez rzut piłeczkami do pojawiających się co chwila tarcz.

Jeśli chodzi natomiast o opcję „Sniper”, to w niej wygląda to nieco inaczej, lecz ogólna reguła jest podobna. Na ekranie w bardzo szybkim tempie pojawiają się różne przedmioty, a my musimy zrobić wszystko, by strącić je odpowiednio szybko, dzięki czemu zdobywamy punkty.

Ostatnim trybem jest tryb klasyczny, w którym za pomocą jednej piłeczki musimy zniszczyć różnego rodzaju piramidy ułożone z puszek, co nieco przypomina zabawę popularną niegdyś w Luna Parkach.

Can Knockdown 2 dostępny jest zarówno na Androida, jak i iOS-a. W Android Markecie za polską grę trzeba zapłacić nieco ponad pięć złotych, natomiast w AppStore cena wynosi $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button