Run Roo Run – sympatyczna platformówka z kangurem w roli głównej

Na smartfony znaleźć można wiele różnego rodzaju gier – jedne są skomplikowane i trudne, a inne wręcz odwrotnie, prostsze lub nawet banalne. Do grupy tych drugich z pewnością zaliczyć można ciekawą i sympatyczną platformówkę „Run Roo Run”, w której wcielamy się w rolę zabawnie wyglądającego kangura i przemierzamy Australię, w celu ocalenia jego niebieskiego, małego dziecka zabranego do ZOO.

Już na wstępie wspomnieliśmy, że „Run Roo Run” nie można zaliczyć do produkcji wymagających od nas logicznego myślenia, oraz posiadających bardzo rozbudowaną fabułę. Jednak nie jest to produkcja, którą przechodzi się w godzinę, w późniejszych etapach gry co raz trudniej pokonuje się podróż kangura co miejscami może wywołać lekką frustrację. Szczególnie mało doświadczonych graczy.

W platformówce wyprodukowanej przez twórców popularnego Scribblenauts sterujemy kangurem i omijamy przeróżne, niebezpieczne przeszkody. Brzmi prosto prawda?

Dla tych, co nie lubią zbyt łatwo wygrywać, przygotowano w „Run Roo Run” specjalny poziom dla doświadczonych graczy, w którym naprawdę trzeba się namęczyć, by przejść dany poziom.

Sterowanie ogranicza się jedynie do skoku (kangur biegnie sam, bez naszej pomocy), lecz mimo wszystko aplikacja zapewnia wiele zabawy i rozrywki na kilka ładnych godzin, a wszystko dzięki stworzonej dużej ilości poziomów, których w sumie jest ponad 400, czyli naprawdę wiele!

Podsumowując, pozycję „Run Roo Run” można z czystym sumieniem polecić każdej osobie, która nie lubi bardzo skomplikowanych gier, lecz chce miło spędzić czas grając w ciekawą i dość prostą platformówkę.

Grę z kangurem w roli głównej można dostać w AppStore za jedyne 1,59 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button